Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben ha...

Mit tennétek a helyemben ha ilyen barátotok lenne?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim.

4-en vagyunk közeli barátok. Nem nagyon találkozunk, nyáron is csak 2x. Ha problémám van nem nagyon hallgatnak meg. Ha baj van nem állnának ott mögöttem (volt mikor egy betegség miatt fél évig lerobbantam nem foglalkoztak velem, rám sem írtak).

Az a baj, hogy mindig elhiszem, hogy barátaim, de mindig pofára esek. Tegnap elmentem sétálni a várba, és mindenki a barátjaival/családjával volt, csak egyedül én nem, és el is könnyeztem magam, hiszen nekem senkim sincs akivel el mehetnék. Én leírtam nekik, szomorú szmájli választ kaptam erre. Ha nekem írnà ezt a barátom, elhívnám, nem szomorú szmájlit küldözgetnék.

De ez már nem csak erről. Ugye vannak "haverok" is az osztályból, akik ezeknek a barátai, és sokszor hülyét csináltam magamból, akin nevetni lehet. Magyarul lejárattam magam, hogy foglalkozzanak velem...

Nem tudom mihez kezdjek. Úgy érzem magam, akit kihasználnak, és egyedül fog örökre lenni...



2021. máj. 2. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akivel nem nagyon találkozol, aki nem nagyon hallgat meg, aki, ha baj van, nem áll mögötted"... téged idéztelek, Egyes szám 2. személybe téve...


... Nos, az nem a te barátod...

2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Ezeket hagyd, de ne ragaszkodj görcsösen ahhoz, hogy legyenek barátaid. Azok nem így lesznek, hogy mindenkire "ráakaszkodsz" (tudom, hülye szó, de remélem érted a lényeget)
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívtad előtte valamelyiket is, mielőtt felmentél a várba?

Ha hívtad, akkor kitértek?

Ha nem hívtad, akkor honnan kellett volna megálmodniuk, hogy te mész?

2021. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as:

Rengetegszer hívtam őket valahová, de nekik sosem volt jó, sőt az egyikkel beszéltem meg találkozót, de a találkozó időpontja után mondta le.

Most megkérdeztem, mikor találkozhatnánk, azt mondták max nyáron.

De itt nem csak erről van szó, sokszor nem is írnak visza stb.

2021. máj. 2. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És ez kell neked? Vagy miért nem hagyod ott őket?

Én is voltam iylen helyzetben, és nyilván nem akar senki egyedül maradni, de azért az ilyen "barátoknál" az is jobb, mnit állandóan ezen görcsölni.

Sosem fog ez változni, nem fognak egyszer csak úgy felkelni, hogy úristen de kellesz nekik és akkor le se szállnak rólad...

2021. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából nekem az kell, hogy legyen jó barátságom velük, és én ebbe mindig beleképzelem magam és pofára is esek.

De igazad van, amelyik szekér nem vesz fel, azután nem kell futnom. Hagyni fogom őket szerintem

2021. máj. 2. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őket,majd ha akarnak hidd el hogy keresni fognak.Az sem jó ám hogy mindig te keresed őket mert ez így nagyon egyoldalú barátság.És tényleg ennél még egyedül is jobb.Van valami hobbid? vagy amit szeretsz csinálni? Próbálj új barátokat keresni mert a mostaniak nem igazan mondhatóak annak,és fel a fejjel:)
2021. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!