Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mit jelent, hogyan barátok...

Az mit jelent, hogyan barátok kinövik, túlnövik egymást? Milyen az?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát például azt hogy volt egy nagyon jó barátom, aki igazából az eddig kb 15 évig a barátom volt, és egyszer csak észre vettem valamit (nem csak én) hogy le kezelően bánik velem nem tisztel,lenéz...és jobban figyelni kezdtem, és igaz volt...gyakorlatilag lelkileg bántalmazott csak nem vettem észre eddig.


És ebből én kiszerettem volna lépni már (felnőtt fejjel) 29 évesen, és éppen ezért nem is keresem stb, pedig a legnagyobb barátom volt...de egyszerűen kinőttem. A régi gyerekes viccelődések felnőttként már nem olyan viccesek...a csipkelődések inkább bántásnak hatnak sorolhatnám.

2021. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez annyit jelent, hogy egyik gyerekkori barátságom sem érte meg a felnőtt kort. Az általános iskolás legjobb barátnőmmel másik gimibe mentünk, neki is lettek új barátai és nekem is. A gimis barátságok az egyetemet nem élték túl. Más közegekbe kerültünk, változunk, de szerintem ez így van rendjén.
2021. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régi legjobb haverom elment németországba, egy migráns tábortól 20km-re lakik, gyárban dolgozik...

Én fogorvos vagyok, pákozdon lakom egy bazinagy házban, újgazdagokkal körülvéve...

Egyszerűen már nincs közös témánk...

2021. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már a iskola alatt is éreztétek a különbséget?
2021. máj. 6. 07:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Viszont, most pandémiás időszakban facebookon összeszedtem egy 15 fős csoportot, akik 10-14éves korunk közt együtt bandáztunk...

Elősször csak dumáltunk, röhögtünk messengeren, de jól sült el a dolog, azóta 2 találkozót is tartottunk, ami felettéb jó hangulatban tellett el... szóval nem feltétlenül "növik túl" egymást az emberek... egyszerűen eltávolodnak, de ezeken lehet változtatni.

Egyik haverunk még gyerekkori nagy szerelmével is összejött ez alatt.

Amúgy most 34 évesek vagyunk.

2021. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4!

Nem, suliba még minden rendben volt.

2021. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!