Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez őrült,vagy vicces?

Ez őrült,vagy vicces?

Figyelt kérdés
Haverommal a csajokat úgy pontozzuk hogy melyiknek a jobb a lökhárítója stb,meg mondjuk ha nem tetszik valamelyik,akkor mondjuk hogy kellene rá egy turbófeltöltő,nagyobb felnik stb,ha pedig valaki kisminkelte magát,akkor azt mondjuk rá hogy faceliftes.
2021. máj. 15. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem. Ez bunkó.
2021. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hülyeség. Legalábbis én sose a seggét nézem meg ilyesmi, hanem hogy összhangban, hogy nézz ki. Ha a alacsonyabb akkor kisebb segg jobban áll meg stb. Tehát minden fontos nem csak egyes méretek.
2021. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Cringe
2021. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem áll szándékunkban megsérteni senkit,azt magunk között beszéljük meg,belső fontosabb :).
2021. máj. 15. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Hany evesek vagytok? 11?
2021. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kellene egy agy-váltó inkább...
2021. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem neked meg nem bio benzint kellene fogyasztanod mert be vagy kábulva,le vagy lassulva.
2021. máj. 16. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem se nem őrült, se nem vicces, de nem is bunkó. Ez rohadtul ciki. Na nem az értékelés, hanem, hogy ilyen autóbzik vagytok, és mindent átforgattok autós szlengre.
2021. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te az anyacsavarodtól nem kaptál megfelelő nevelést, vagy a parátnőd cserélt le téged egy újabb modellre, és ezek miatt lett totálkáros az elmeállapotod, és rekedt meg egy négyéves gyerekeknek való távirányítású autó szintjén.
2021. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem totálkáros,meg nem is cseréltek le egy újabb modellre,mert jó nagy spoiler van rajtam,sportkipufogórendszer,és egy bazi nagy turbó,hiába vagyok régebbi évjárat,megeszek mindenkit reggelire negyedmérföldön. Tipikus Suzuki Swiftek vagytok,igénytelenek.
2021. máj. 16. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!