Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az alkohol segítene?

Az alkohol segítene?

Figyelt kérdés
2 éve nincsenek barátaim, mert szorongok a dadogásom miatt. Meghívtak egy ilyen összejövetelre holnap, de nem tudom hogy mit fogok csinálni a szorongásom miatt. Valszeg csak hallgatnék. Ha mondjuk meginnék 2 pohár pálinkát, az segítene feloldódni hogy ne azon gondolkozzak hogy hülyének néznek e a dadogásom miatt?

2021. máj. 20. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem inkább fél litert igyál meg,annak még talán hatása is lesz :D 2 pohárral mit lehet kezdeni?
2021. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megérteni, hogy senkit nem érdekel, főleg két perc elteltével, amikor megszokják. Akinek nem sikerül még egy negyedóra után se, arról legalább tudod, hogy nem kell fáradnod vele. Ennyivel mondjuk könnyebb dolgod van, mint nekem, akinek külön ügyelnem kell arra, hogy próbára tegyem a tökfejek ingerküszöbét, ha meg akarom tudni, mennyire van egy darabban a személyiségük.
2021. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Tegyél kavicsot a nyelved alá! Vagy vedd példaként a scatman john-t. Ő is dadogós volt.
2021. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint Démoszthenész, ugye?
2021. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De annyira megszoktam 2 év alatt, hogy másképp nem menne
2021. máj. 20. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de két lehetőség van: vagy bejön, és lesz egy jó estéd, vagy totál hülyét csinálsz magadból.
2021. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Átverheted magad, persze. Szabad ember vagy.
2021. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki a dadogás, nincsen semmi baj veled. Aki ezért bántana, az egy bunkó és na vele már van baj.

Van egy egyetemi évfolyamtársam, aki eléggé dadog, kedves fiú, senki nem szól be neki.

Hány éves vagy?

2021. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki :)
2021. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!