Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem keresett újból fel?

Nem keresett újból fel?

Figyelt kérdés
Ha összevesztél barátoddal vagy esetleg kapcsolat után nem jöttél már ki az adott személlyel ezért szétváltál vele, utána már nem keresett fel téged az adott ember sosem? Illetve hogyan tetted túl magad egy ilyen eset után? És kezdtél új lappal új emberekkel?
2021. máj. 21. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Függ az összeveszéstől. Ha valami hülyeség és magával a kapcsolattal nem volt gond, akkor felkerestem én is (volt hogy a másik), csak kellett egy kis idő nekünk.


Ha már gyenge volt a kapcsolat és egyre több feszültség volt, akkor nem volt értelme folytatni tovább. Úgy tettem túl magam, hogy elfogadtam az elmúlást és hogy nem tudsz mit tenni ellene, hisz az élet része. Ahogy az is hogy új dolgok várnak rád, ezért barátkoztam/ismerkedtem új emberekkel, új helyekre mentem, új programokat találtam ki. Fokozatosan megszokod, hogy már nem része az életednek a másik, mindenki éli tovább a maga életét.

2021. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy adott pillanat életünk végtelen folyamán. Valószínűleg már nem úgy gondolkodik mint akkor, változott az értékrendje is. Érdemesnek tartom felkeresni egymást, és újra megpróbálni. Lehet, hogy nagyon szenved nélküled, mardossa a bűntudat és hiányzol neki.
2021. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mi már több mint egy hónapja nem beszélünk. egy rövid, pár szavas szóváltás után lett vége a barátságnak (persze volt előzmény)

az első két hét pocsék volt, aztán mint egy szakításon, ezen is túllendül az ember. van az a pont, amikor tudod, hogy nem érdemes több energiát feccolni valamibe.

2021. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!