Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nem olyan mint volt a...

Már nem olyan mint volt a haverom?

Figyelt kérdés
Reggel is a buszon észrevettem hogy a táskáját maga mellé tette hogy ne tudjak mellé ülni pedig mindig együtt ülünk és amikor masik buszra szálltunk akkor meg azt mondta hogy inkább egyedül ül de amikor beérünk a suliban akkor már normális és ha barátai ott vannak akkor viccből beszólogat hogy ,,Láttam hogy az autótokban csavarhúzóval volt kitámasztva az ablak,, igen ez így volt de nekem kicsit rosszul esett nevetve mondta de akkor is és úgy tesz mintha nem is törtent volna semmi lehet hogy nem fogalmazok jól de irjátok le a véleményeteket ha szeretnétek!
2021. máj. 25. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, lehet ezen a poénokon adja le a feszültséget (azt nem tudom hogy te csinálsz-e valamit, vagy csak simán szar napjai vannak). Lehet az is zavarja, hogy nagyon sokat lógtok és már elege van belőle. Próbálj meg vele kettesbe értelmesen beszélgetni vele, és megkérdezni miért nem vagytok olyan haverok, mint régen.
2021. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!