Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érzem jól magam már...

Miért nem érzem jól magam már a brátnőimmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben várom, hogy ez változzon. Kb 6 közeli barátnőm van akikkel kettesben szoktam találkozni, nincs nagy társaságom.

Már lassan egy éve nyűgnek érzem a találkozást, untatnak a besezélgetések, nem érdekelnek a panaszkodásaik, nem érzem úgy, hogy őszintén örülnek neki ha valamiben "mázlim" van, vagy ha valami jól megy. Nem mind a 6 de abból 3... egymástól függetlenül.

Pl ma meséltem az egyiknek, hogy megkaptam az első gyakornoki állásomat és tökre lelkes vagyok, erre azt reagálta, hogy uh akkor ilyen irodapatkány leszek. Én meg elszégyelltem magam, hogy ennek örülök.


Vagy korábban volt egy sikerélményem a sportban, és elmesltem egy másiknak, nem ugyanaz mint akorábbi de a reakció az volt, hogy ja bezzeg ő egy kilométert nem tud futni. Meg folyton csak panaszkodnak tényleg.. pedig amúgy nincs jobb dolgom mint nekik, mindannyian hasonloan privilegizált közegből jövünk ahol egyetem végéig nem kell dolgozni, lakhatunk otthon van kaja a hűtőben, fizetnek mindent a szüleink..


És folyton ilyen pasi drámák mennek, de ugyanaz csak más a férfi szereplő.. ez már egy harmadik: összejön valakivel, elvan vele, a srác full szerelmes (láttam mert találkoztam vele) és a lány meg olyanokat mond nekem kettesben, hogy hát ez ilyen biztonságos döntés, langyos viz etc...aztán jön egy másik ilyenkor akibe belehabarodik és aztán az lesz a langyos viz


Meg megy az egymásra licitálás ha többen vannak együtt h kinek rosszabb..mikor senkinek se az szerintem igazán csak baromi hálátlanok.


2021. jún. 2. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem arról van szó, hogy úgymond "megszoktátok egymást", és már kevesebb időt éreztek szükségesnek eltölteni, mert szinte félszavakból megértitek már egymást, sok időt töltöttetek együtt, és úgy érzed, új élményekre van szükséged

ez normális sz'tem, próbáld meg, hogy kevesebb időt töltesz el velük, és megpróbálsz megismerni új embereket is, és akkor nem fogod úgy érezni, hogy rossz barátnő lennél

2021. jún. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberekkel egy percig sem barátkoznék.
2021. jún. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a barátaid? Szomorú.
2021. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jó ha csak panaszkodnak. Nekem is van ilyen ismerősöm aki ezt csinálja és már kicsit unalmas. Másképp állok hozza és ha ő mond valamit például hogy milyen fáradt mert sokat dolgozik direkt én is válaszolok hogy én is fáradt vagyok és így legalább veszi a lapot.
2021. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!