Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vittétek már lánybarátotokat...

Vittétek már lánybarátotokat rendes étterembe vacsorázni kettesben?

Figyelt kérdés
Számomra elég kétértelmű dolognak tűnt és szeretném tudni mennyire számít ez természetesnek másoknál.(Régóta ismerem a srácot de nem volt köztünk semmi eddig)

2021. jún. 4. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, és tényleg furcsa. Kétlem hogy csak véletlenszerűen elvitt volna.
2021. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem előfordult már ilyen, többször is. Mindketten 100%-ig biztosak voltunk benne, hogy csak barátok vagyunk, ezért fel sem merült, hogy egy ilyen vacsora másról is szólna.

Természetesen nem az én példám az általános. Kb. 95%-ban vonzalom miatt hív el egy fiú egy lányt.:)

2021. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem "vittem". Több hónapnyi kihagyás után egy étteremben találkoztunk és beszélgettünk. Az ételt mindketten magunknak fizettük.

Amúgy azonos nemű barátok sem hinném, hogy gyakran hívnák meg egymást étterembe.

2021. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk enni ilyen helyeken, igaz a "mi" nálam a tesóimat takarja. Haverral/baráttal régebben kiültünk inni pár korsó sört és MELLÉ ettünk valamit egy jó giroszosnál a városban, azt ennyi. Önmagában sosem ettünk, pláne étteremben nem, még inkább pláne nem valami flancosabb étteremben nem. Persze ez már elmúlt, manapság csak néha összefutunk azt ennyi.
2021. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a lánybarát vagyok de egyik fiúbarátommal viszonylag gyakran járunk együtt étterembe. Valahogy sokkal jobb élmény mint megrendelni a kaját, megvan a hangulata. Évek óta ismerjük egymást, az alatt mindkettőnknek voltak kapcsolatai de nincs köztünk semmi. Mondjuk annyira jól kijövünk hogy gyakran hiszik azt hogy egy pár vagyunk. Általában mindenki fizeti a saját részét, vagy ha nem akkor egyszer én egyszer ő fizet. Nem mondom hogy túl gyakori hogy egy srác egy sima lánybarátját rendes étterembe vinné kettesben, de megeshet. Hogy mit akar azt csak te érezheted rajta.
2021. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%

Én rendszeresen kajálok étteremben lány barátaimmal és nem akarok tőlük barátságnál többet. Főleg mert többnyire olyan barátaim vannak, akiknek fontos az egészség és nem eszünk gyorskaját, cukros-finomított lisztes péksütiket. Így az étterem a legjobb, ha éhesek vagyunk és nem csak egy kávéra ülünk be vhova.

Mondjuk, ha ez nem így volt mindig is, amióta ismered és csak most hirtelen jött neki, akkor lehet, hogy akar valamit. Neked tetszik?

2021. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Én mái napig elviszem a lánybarátomat étterembe évente egyszer. Azért csak ennyiszer, mert ő érdi, én meg miskolci vagyok, és a találkozás elég körülményes (ha együtt töltjük az időt, se étterembe megyünk).

Mindketten tudjuk hogy semmi "olyat" nem akarunk a másiktól. Flörtölgetés sincs, maximum pajzán viccek, és ennyi. Nem is vagyunk egymás esetei, de a közös nevezőt remekül megtaláltuk. Engem pl. teljesen meglepett, hogy egy nő ennyire intelligens tud lenni.

2021. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem elvittem, hanem el szoktunk menni együtt, és külön fizetünk.
2021. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!