Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki viccből beszélt velem,...

Valaki viccből beszélt velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy valaki viccből beszélt velem. Már hónapok óta beszélgettem egy sráccal, és tök véletlen akadtam szembe pár napja az igazi közösségi médiájával. Amivel engem bekövetett egy fake volt. Lehet én vagyok a hülye, hogy nem vettem észre, de nagyon ritkán megyek fel csak instára meg facebookra. A napokban tudtam meg szintén, hogy a (tényleges) barátaival szar képeket küldözgettek egymásnak rólam, meg tök random embereknek, és röhögtek a kinézetemen. Természetesen letiltottam ezek után, de az önérzetem romokban. Azt hittem, barátok vagyunk. Ráadásul totál váratlanul ért, hogy pont ő baszogatott a kinézetemmel, amikor egy időben arról mesélt, hogy ő is insecure a saját arcával kapcsolatban. Bár már hinni sem tudok annak, hogy bármi, amit valaha mondott, igaz-e. Mit tegyek?

2021. jún. 5. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak őt minősíti. Bár valószínűleg igazat írt, és ő is önbizalomhiányos, de a barágaival nyomorék... majd kinövi, és egyszer leszenk saját gondolatai és majd tanul a hibájából. De ez már nem a te feladatod. Te csak lépj tovább... jobb nem lesz semmitől, emészteni magadaf meg kár... majd lesz más.
2021. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, hogy ennek estél áldozatul.

Az emberek nagyon gonoszak tudnak lenni, és te most ezt első kézből tapasztalatod meg.


Amit én tennék: elmennék találkozni a fiúval, és elmondanám neki szépen, hogy mennyire káros, amit tett. És hogy ne feledje, ő sem elégedett magával, de ezt ne úgy orvosolja, hogy mást húz le/állít be vicc tárgyának, mert ez szimplán emberi gyengeség. Valamint, hogy lehet rajtad nevetni, de te attól nem fogod kevesebbnek érezni magad, nem pár éretlen tini fiú fogja ezt tőled elvenni.


De ezt csak akkor ajánlom, ha tudsz higgadtan, összeszedetten beszélni, ami jobban odavág neki, mint egy letiltas.

2021. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló történt. Még mindig szorongok, amiért bizalmas dolgokat kürtölt szét rólam az illető. Tiltás jó döntés volt. A hit visszanyerése nagyon nehéz. :(
2021. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Aki szeretne róla beszélni azt szivesen meghallgatom! 😊
2021. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Rohadna meg.Nagyon sok ilyen g@civel fogsz még sajnos találkozni,túl kell lépni rajtuk.
2021. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is Te vagy? https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Az a baj, hogy nincs rendben az önértékelésed, ha az első, kinézetedre tett negatív megjegyzésénél nem küldted el az anyjába. Látta rajtad, hogy jó préda vagy, lehet téged bántani, lehet rajtad röhögni. Egészséges önértékelésű emberre az ilyenek nem szállnak rá. Érdemes lenne pszichológus segítségével helyreállítani az önértékelésed, különben mágnesként vonzod majd ezeket, akár párkapcsolatban is. És minél több ilyen tapasztalatot szerzel, annál rosszabbul fogod magad érezni. Jobb ennek az elejét venni!

2021. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, és személyesen ismerkedj!
2021. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!