Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van szerintetek?

Igaza van szerintetek?

Figyelt kérdés
18 vagyok és van egy elég gazdag ismerősöm, facebookja sincs meg semmi saját sofőrje van. Osztálytársak voltunk általánosban és elmondása szerint én vagyok az egyetlen barátja. Sokat mesélt, hogy rengeteget járt társaságban de mindig ő volt az aki jajj tényleg igazad volt de sose hallgattak rá. Aztán mindig kibeszélték, hogy minek szövöget ilyen nagy terveket stb. Ez a fülébe jutott, és semmit nem reagált teljesen elengedte őket, csak magára figyelt stb, sikeres építésvezető és vállalkozó lett. Azt mondta ne higyjek a hú de nagy barátságokban (főleg ilyen korban) a szerelmet meg éljem nyugodtan de ne fűzzek hozzá sok reményt (mai lányok ugye “TISZTELET A KIVÉTELNEK”) ugyse vele lesz család stb meg ha találok jobbat nyugodtan cseréljem le. És ami a legjobban elgondolkodtatott mondta, hogy semmi értelme az iskolának (elvégezte) mert semmi olyat nem tanult ott amiből pénze lett volna. Szerinte az iskolákban elsősorban “átlagos” embereket nevelnek ki (nyilvan csak magyarorszagra kell erteni mert ezt ismeri nem altalanossagban) es az interneten barmit megtudsz tanulni amikor akarod ahogy akarod INGYEN. Es rajottem hogy en sem 250 ezerert vagy kevesebbert (sajnos) robotolni hanem letenni valamit az asztalra es a sajat idomet uralni elsosorban. Es elfelejteni a heti 3 nap buli es kocsmaturazast. Szerintetek ez mar elorelepes lenne ha az idomet inkabb ERTELMES dolgok tanulasara/utanajarasra forditanam most nyaron? Nyilvan lenne buli is de nem mindennap es nem ejszakaznek folyton

2021. jún. 22. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ez mar elorelepes lenne ha az idomet inkabb ERTELMES dolgok tanulasara/utanajarasra forditanam most nyaron?"


Mindenképpen.

2021. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!