Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogadnátok egy ilyen barátot...

Elfogadnátok egy ilyen barátot? Vannak itt ilyen emberek? Van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy pénteken buli van vagy megyünk kirándulni valahova, hétfőn megbeszéljük már hogy biztosan megyünk. Erre ő péntekig meggondolja magát és nem megyünk el. És nem egyszer van ez így, szinte mindig, amikor akarunk menni valahova. Amikor eljön a pillanat hogy menni kell akkor keresi a kifogásokat. Utálom az ilyet,mindig felhúz ezzel. Sok éve vagyunk barátok, meg vele a legjobb menni, de hiába ha ilyen. Egész héten dolgozok, alig várom a hétvégét hogy mehessek valahova, élvezzem a nyarat, erre átver. Nem számíthatok rá semmiben, nem lehet vele utazni, nem lehet vele tervezni semmit. Percről percre változtatja a döntését meg a kedvét. Mit gondoltok az ilyen emberekről? Hogy oldanátok ezt meg? Van még pár barátom, de azok végképp sehova mennek. Így csakis mindig az a vége hogy otthon maradok és szét unom magam, csak azért mert nincs kivel mennem.
2021. jún. 24. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám a helyedben.

Legalábbis csinálnék progit mással, őt nem hívnám,majd ha nem érti mi van mert most ÉPPEN jött volna ő is , mondjad hogy nehari, biztosra mész ezentúl, és azt hitted most is inkább hangyákat számol a sarokba 🤷

2021. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, vagy inkább haver, mert annyira azért nem állunk közel egymáshoz, tehát nem ilyen legjobb barátnők vagyunk, ő is hasonló. Ha megbeszéljük, hogy találkozunk vagy átjön, kérdezem mikor, ilyenkor nem percre pontosan érdekel, csak kb., mert nem mindegy, hogy délben találkozzunk vagy délután 4-kor. Ő nem tudja. Aztán végre megbeszélünk egy időpontot, aztán 10-ből 9 alkalommal rámír az utolsó percekben, hogy legyen inkább később, mindig csúsztatja az időpontokat és sokszor késik. Olyan is előfordult egyszer, hogy pont éppen indultam el otthonról, zártam be az ajtót és akkor ír, hogy ne haragudjak, de neki most mégsem jó.
2021. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen barátom. Ezt vagy elfogadod vagy nem.

Én úgy oldom meg, hogy nem szervezek köré programot. Elmegyek mással vagy másokkal és elhívom, de ilyen 'ha akarsz jössz, ha nem nem' alapon.

2021. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló ez lesz szerintem a legjobb megoldás
2021. jún. 24. 09:20
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Inkább azon kéne elgondolkoznod, hogy miért vagy képtelen egyedül is jól érezni magad. Én szingliként rengeteget utaztam, imádtam egyedül felfedezni helyeket, el nem tudom képzelni, másnak ebben mi nem jó.
2021. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
nekem van ilyen több haverom, de a lúdas a szülök, mert nem engedik. A legrosszabb hogy az utolsó 10 percbe. Ezt én már leírtam neki, és azóta nem fordul elő. Ha velem van ilyen, próbálok valamit kitalálni, mert kicseszés a barátaimmal szemben.
2021. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyedül biztos hogy nem megyek egy nagy buliba, több ezer ember közé
2021. jún. 24. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden cimbim ilyen volt, vegul en is ilyen lettem - veluk szembe plane :)
2021. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem nevezném barátnak azt, aki tönkreteszi a hétvégédet, fejtetőre állítja az életedet, megkeseríti a szabadidődet.

Ha ő a barátod, milyenek az ellenségeid?

2021. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A barátod egy önző alak, aki a saját igényei szerint alakítja a barátságotokat, úgy, hogy neki legyen jó kizárólagosan.

A barátságban nagyjából egyforma súllyal esik latba mindkét résztvevő, olyan nincs, hogy az egyik, mint te, mindig hátrányba kerül.

Keress más barátot!

2021. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!