Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a lányokkal nehéz beszélgetni, sokszor nem olyan nyitottak, mint a fiúk? Vagy csak a leszbikus/biszex lányokkal ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Biszex lány vagyok, így ismerkedem lányokkal is interneten. Azonban a fiúkkal sokkal jobban elbeszélgetek, a lányokkal nagyon lapos, basic beszélgetéseim vannak leginkább. Ugyanúgy viselkedem, mint a fiúkkal, próbálok érdekes témákat feldobni, de valahogy annyira tömör, unott válaszokat kapok, hogy még a kedvem is elmegy teljesen a beszélgetéstől :(

Pedig annyira szeretnék lányokkal is ismerkedni :(

Lány barátaim vannak, ők nem ilyenek. De ugye ők meg nem vonzódnak a lányokhoz. Meg amúgy is, barátok.



2021. jún. 28. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan nem vagyok lány de ezt én is tapasztalom hetero nőknél is. F
2021. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez így van, sajnos. :(
2021. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A pasik általában nyílt lapokkal játszanak, kivétel lehet, ha csak szex a cél, illetve főleg önbizalomhiány miatt is hazugságra vetemethednek.

De alapvetően szerintem megértőbbek és jobb szándék vezérli őket.

A nőkkel azért más a helyzet, amig ki nem ismerik a "terepet", hajlamosak játszadozni, és a nők nagyobb része szerintem sokkal jobban énközpontú, vagyis a saját érdekeit veszi figyelembe, és jobban elvárja azt, hogy tegyenek érte, a másik szórakoztassa. Nagyok az elvárásaik. (persze pasiból is biztos van ilyen)

A másik, hogy szerintem sokkal jobban bizalmatlanok.

Szerintem a legfontosabb a bizalom megszerzése lenne náluk, hogy elérd azt, hogy elengedje magát (ebben segít ha mesél magáról és megérted a helyzetét, és fordítva).

Egy hetero lány tapasztalata :D

2021. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismerkedésnél a lányok csak azzal beszélgetnek, akit vonzónak találnak, senki mással. Ha eleve nem leszbi/bi lányokkal ismerkedsz, akkor nyilván nem fognak vonzónak találni, ha viszont olyan lányokkal, de mégsem alakul ki a normális kommunikáció, akkor pedig egyszerűen nem vagy az esete.
2021. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokszor mondják, hogy szépnek, vonzónak találnak, de valahogy mégse tudok velük ugyanúgy elbeszélgetni :(

Eleinte azt hittem, hogy csak az adott emberrel nincs meg a közös hang, de már több ilyen eset is volt, így egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem ennyiről van szó. Nyilván közel sem kizárt az sem, hogy én rontok el valamit, csak nem tudom mit :(

2021. jún. 28. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb pont az ellentéted vagyok; szinte kizárólag lány barátaim vannak, pasikkal pedig sosem jöttem ki, sőt, mondhatni irritálnak, ismerkedni meg élőben ismerkedek (többé-kevésbé sikeresen).

Szerintem próbálkozhatnál más társkeresesi módszerekkel, mert a netes elég személytelen; csak egy vagy a tucatból, és így nagyon nehéz érdeklődni a másik iránt.

A férfiak meg sztem csak szomjazzák a női figyelmet (mindegy kitől jön) és ezért közvetlenebbek.

2021. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En szeretem h a lányok sokkal szabaddabbak egymás közt. És ha esetleg elmondom h én a lányokat szeretem, akkor van egy kis hoppá van. 😅 De általában tovább zökkenünk ezen és megy minden úgy ahogy eddig.

Pár keresés persze egészen más, ott az ember meg akar először felelni, és esetleg kicsit szorong.

2021. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem lányokkal ezerszer könnyebb beszélgetni, ismerkedni, mert ők ezerszer nyitottabbak általában.
2022. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!