Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság egyáltalán? Mit...

Ez barátság egyáltalán? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Suliban mindig az ment hogy öribari stb... Nyári szünetben meg semmi. Az egyik barátnőmmel össze vesztem a másik nem ír a legjobb barátnőm csak segítséget kér, és akivel nemrég barátkoztam ő vele nem talizok, alig írok. Mindig én írok nekik és ezt már unom.
2021. jún. 29. 20:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem barátság.
2021. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik annak.
2021. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az
2021. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sem barátság.

Tudom, hogy nem könnyű, de próbálj meg sulin kívül keresni új barátokat.

2021. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középiskolában nincsen barátság. Amikor kilencedikbe jártam, ugyanez volt, mindenki öribari meg örökre össze fog az egész társaság járni. Én megmondtam, hogy elképesztő naivak vagytok, ahogy kitesszük a lábunkat a nagyvilágba érettségi után, talán azon a nyáron még lesz egy két ember aki összeül, de ahogy kezdődik az egyetem senki nem fog senkit keresni. Mindenki lehurrogott, hogy milyen negatív vagyok és ez náluk nem így lesz. Így lett. Mindenki utált mindenkit 12 végére. Egy kezemen meg tudom szerintem számolni, hány ember tart onnan valakivel kapcsolatot.
2021. júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!