Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek ezen túl, hogy...

Hogyan lépjek ezen túl, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, volt egy viszonylag rövid időtartamú, de érzelmileg eléggé intenzív "barátságom" egy lánnyal, sok együtt töltött idővel, aki a munkatársam. Kicsit megváltozott az irányomba, és számomra fájó dolgokat mondott, kicsit úgy éreztem elkezdett ignorálni. Nagyon fájt, mert én sajnos elkezdtem többet érezni iránta (igazából ezt tudta kb végig a "kapcsolatunk" alatt). Egyik nap összevesztünk, olyan dolgokat mondtam neki, amikkel úgy érzem fájdalmat okoztam neki, de ezt is kiváltotta valami.


Már rám se néz, elfordítja a fejét. Esedeztem a bocsánatért mert nem gondoltam komolyan, de hajthatatlannak tűnik. Már szerintem mindent megtettem, hogy megbocsásson. Nem kell velem beszélnie, de legalább ne forduljon el, ha épp elmegyek mellette, vagy munkába oda kell hozzá mennem. Személyesen is próbáltam bocsánatot kérni, de totál mértékben ignorál, mintha ott sem lennék. Üzenetben is próbáltam, de csak annyi választ kaptam, hogy ő velem többet nem akar beszélni, plusz leírta még egyszer amiket mondtam.


Teljesen kikészülök, mert egy olyan embert bántottam meg, akit soha nem akartam volna, mivel megbízott bennem, és nagyon fontos volt számomra, igazából még most is. én is az voltam számára, ezt tudom.


2021. júl. 2. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén! Valószínűleg nem bántottad meg, ha tudta, hogy többet érzel; hanem rájött, hogy ezt te nem tudod kezelni. Te is jobban jársz, ha csatlakozol hozzá, és kiiktatod az életedből.
2021. júl. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De végig tudta, hogy többet érzek, mégis sokszor többet adott magából, mint ilyen esetekben kellett volna.


Persze békén hagyom, nem fogok totál idiótát csinálni magamból, csak magamban szenvedek.

2021. júl. 2. 03:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elvesztettem egy fontos férfit az életemből. Már letiltott mindenhol. Nem akar velem beszélni ezek szerint. :( Hogy tudnám utolérni hogy kibéküljünk és rendezni tudjuk a baráti kapcsolatunk? Belehalok
2021. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!