Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg haveromnak,...

Hogyan mondjam meg haveromnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés

Legjobb haverom, régóta egyedül él és egyre igénytelenebb. Az ágyneműjét nem mossa, folyton rendetlenség van nála, a ruháit sem nagyon mossa, nagyon igénytelen lett. Régen nem volt ilyen. Hogy figyelmeztessem rá, hogy ez így nem jó? Fel szoktam hozzzá járni amikor szabad hétvégém van gamelni, de már megy el ettől a kedvem, mert már-már hányingerem van tőle. Még a rendetlenség nem is annyira zavarna, mert van, hogy nálam is az van (bár közel sem akkora), de a szagokkal nem tudok megbarátkozni.


Hogyan mondjam el neki, hogy odafigyelhetne magára kicsit jobban ilyen téren? Nem akarok bunkó sem lenni, meg megsérteni. De segíteni szeretnék neki, hogy ne legyen ilyen igénytelen.


2021. júl. 2. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmégy hozzá és mondod neki hogy:"figyelj haver nagyon bírlak de mosd már ki az ágynemúdet és a ruháidat mert már szagok vannak pedig én nem vagyok finnyás de érzem és segítek kitakarítani is egy kicsit.Ha lesz csajod el fog menekülni ha ezt megérzi és meglátja.Hátha a csaj motiválja.Ha normális akkor nem sértődik meg és akár együtt rendet is rakhattok.Meg is köszönné végül
2021. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedje össze magát az élet minden terén kb.
2021. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha akkora haverod akkor simán megmondod neki, hogy baromi büdös van.
2021. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csá tes, figy, ne légy olyan mint egy csöves, és mossál már fogat, meg mosd ki a ruháidat néha. Valahogy így, ha laza haverok vagytok.
2021. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy van valami oka? Pl maga alatt van, depressziós stb.


Felvezetesnek megkerdezheted, hogy van-e valami gond, mert úgy látod, hogy egyre jobban elhanyagolja magát és a környezetet.

2021. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy kéne,hogy őszintén megmondod neki és fel is ajánlod neki a segítséged. Lehet tényleg van valami lelki gondja,ami miatt elkezdte a házimunkát hanyagolni. Most meg már olyan szintre jutott a káosz,hogy azt sem tudja hol kezdjen hozzá. Ha segítenél neki,akkor lehet apránként megint normális lehetne.
2021. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
4-s vagyok, bár az utámnak szólókank is igaza van.
2021. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Elég laza haverok vagyunk, szóval lehet valahogy lazán fogom neki beadni. Próbálkoztam már utalgatni rá poénosan, de vagy nem vette a lapot, vagy nem foglalkozott vele.
2021. júl. 2. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Józsi, kapd össze magad, mert ilyen igénytelenül soha nem lesz csajod, holott azért vagy igénytelen, mert nincs csajod! Lépj ki ebből az ördögi körből, ha kell segítek!"
2021. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előtte is rendetlen volt, csak gondolom eddig az anyja mosta a dolgait és takarított utána
2021. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!