Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki,vagy ne írjak?...

Írjak neki,vagy ne írjak? Nem vagyunk már fiatalok,de ezt a döntést nem tudom meghozni. Többi lent..

Figyelt kérdés

Van/volt egy nagyon jó barátnőm,mind ketten nagyon nehezen nyílunk meg,de egymásnak szinte rögtön,és ezt mi sem értettük,olyan dolgokat osztottunk meg egymással,amit soha mással nem osztottunk meg. Sokszor úgy éreztem,lelki társra találtam.

Sokat utaztunk,nevettünk együtt,kezdtem többet érezni,és ő is,férjünk van,és bennem soha nem volt ilyen hajlam.

Ebből adódóan sokat veszekedtünk,volt hogy mind ketten duzzogtunk,de pár nap/hét és átment rajtunk. Egy munka helyen dolgoztunk.

Pár hónapja ázómba munkát váltottam,az utolsó nap,mindenki tényleg mindenki átölelt,és sírt..

Ő ott volt pár lépéssel tőlem,nem jött oda hozzám,sőt,valahova elment,én nem tudtam az emberektől oda menni,és vártam valahol hogy ő jöjjön,mert altalaba ha valamin duzzogtunk,én kezdeményeztem a békülést,és mindig azt mondta "téged nem lehet nem szeretni "

Mikor ott hagytam a munkát,egy hétre rá,elmentem hozzá, hogy beszéljük meg,nagyon hideg volt hozzám.. Majdnem szó nélkül előttem tőle.

Nekem nagyon hiányzik,és sokszor álmodom vele.

A kérdés az lenne,hogy hamarosan szülinapja lesz,írjak neki? Rá egy hétre lesz az enyém is,én nem várom hogy írjon,de ha írnék,akkor ismét én kezdeményeznék. Felejtsem el?



2021. júl. 2. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én írnék neki annyit hogy boldog születésnapot. Ez szerintem nem békülés inkább tisztelt, hogy megköszöntjük aki fontos. Majd meg látod hogy reagál rá. Lehet meg se köszöni és nem kell min agyalnod mert nem számítasz neki akkor.
2021. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Én elengedném a dolgot.


Nehéz az elengedés de nincs rosszabb a felesleges időpazarlásnál.


Hiszen a vége ugyanaz, csak közben még folyamatosan átéjük a másik közömbös, távolságtartó viselkedését, folyamatos fájdalmat okozva ezzel saját magunknak.

2021. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem írnék neki,és tegyük fel,ő írna nekem az enyémre,lehet nagyon rosszul erezném magam,mert fontos nekem,még mindig.
2021. júl. 2. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondom én, engedd el.
2021. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miert kellene ugy elengedni, hogy azt sem tudod, minek a jele ez a minden atmenet nelkulinek tuno ridegseg? Egymasnak 180 fokban ellentmondo dolgokat jelenthet.

Parkapcsolatban szakitas, vege. Na de ugynevezett baratsagban, ha semmilyen vizvalaszto nem volt, akkor egyertelmuen eros erzelmek valamilyen okbol valo banto megtagadasa.

Irjal. Ettol meg nem biztos, hogy minden visszazokken, de latja, hogy te nem szeretnel eltavolodni. Helyedben azt is odairnam, hianyzol. Mit veszithetsz? Miert kene buszkenek lenni? Oszinteseg tobbre visz altalaban.

2021. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Írtam,ő nem írt az enyémre.


Elengedem. 🙏

2021. júl. 17. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Igy teljesen érthető ha elngeded én is ezt tenném. 1#
2021. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na engem meg lepontozott a sok proletár... :D
2021. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki idén is,és ő is nekem
2022. aug. 3. 00:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!