Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet discordon barátkozni?

Hogy lehet discordon barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, h ez hogyan működik, egyáltalán hogy tudok bekerülni egy olyan szerverre, amit barátkozás céljából alapítottak meg?

2021. júl. 7. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szervert keres, ami az érdeklődési körödről/hobbidról szól.

Ott találsz hasonló embereket.

2021. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyen szerverekbe lehet engedélyt kérni belépésre, vagy csak úgy tudok belépni, ha van meghívóm? Az előbb létrehoztam egy saját szervert, nem lehetne valahogy megoldani, hogy nyilvános legyen és aki szeretne be tudjon csatlakozni?
2021. júl. 7. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne
2021. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
Ki fog halni az emberiség ha elmegy a net. Nem fognak ismerkedni az emberek. :)))
2021. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 köszi a sook segítséget:D ez az első alkalom, hogy megpróbálok interneten barátkozni, hidd el, nekem sem a kedvencem, de így sokkal egyszerűbb, könnyebben találok hozzám hasonló embereket.
2021. júl. 8. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt keresel egy szervert, ami tetszik majd rámész, hogy join this server és akkor azonnal kapsz meghívót.

2021. júl. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én barátkozom szívesen
2021. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!