Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan/hol tudnék barátkozni?...

KeszlerAa kérdése:

Hogyan/hol tudnék barátkozni? 19 F

Figyelt kérdés

Külföldön járok egyetemre és sajnos az egész első év online volt (mint majdnem mindenkinek) így itthon maradtam szüleimmel. Családi okok miatt lehetséges, hogy online folytatom a második évet is, ezáltal újra itthon maradnék. Gondolom sokan így érzi magukat de már nagyon nehezen bírom a monoton mindennapokat. Gyakran olvasok, tanulok, zenélek, sportolok, biciklizek, de megis úgy érzem hogy nem mozduljon/haladok sehova. Nagyon szeretem a szüleimet és velük lenni de minden nap, minden óra velük egy kicsit sok. Nagyon szeretnék egy barátot vagy egy baráti kört, mivel a gimi után nagyon keveset tudtam mar talakozni a régi barátaimmal.


Vidéken lakok de gyakran járunk Pestre egy vagy több napra. Embereket szeretnék megismerni akivel közös programra/buliba/koncertre mehetünk vagy egyszerűen elmehetünk sétálni, valahova enni, beszélgetni stb.


Szerintetek hol lehetne legjobban emberekkel találkozni? Bp-n bulikban? Kávézókban? Csak úgy sétálva elkezdeni valakivel beszélgetni?

És hogyan lehetne ha már ott vagyok??


Nagyon köszönöm előre is bármilyen tippet.


Egyébként Tinderen meg bumble-on is próbálkozom barátokat szerezni (ismerkedni is) de még nem sikerült semmi



2021. júl. 9. 02:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem irhatsz ha van kedved 😃
2021. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el a valóságban, és az interneten is ismerkedni. Nekem alapvetően 3 "helyről" vannak a barátaim.


Egyrészt vannak a gyerekkori barátaim, nem mindegyik, de 1-2 megmaradt.


Másrészt azt tudom tanácsolni, hogy legyenek törzshelyeid. Ez azt jelenti, hogy ahol láttál egy szimpatikus embert (pl. fagyizóban, boltban, kocsmában), oda menj vissza többször, vidéken nagy eséllyel ugyanazokkal az arcokkal fogsz találkozni, és néhány alkalom után már simán beszélgethettek. Persze ehhez egy kicsit extrovertáltnak kell lenni.


Harmadrészt az interneten is lehet találni normális, kedves embereket. Én például nemrég találkoztam erről az oldalról egy emberrel, akivel másfél évig leveleztem, és most már ezer százalékig a barátomnak mondhatom. Rajta kívül még egy emberrel levelezek, akivel személyesen még nem találkoztam, ezért nem mondhatom 100 százalékig a barátomnak, de nagyon komolyan tervben van ősszel egy személyes találkozó.


Úgyhogy vannak lehetőségek, az első válaszoló fel is ajánlotta, hogy szívesen beszélgetne veled, de akár nekem is írhatsz természetesen.

2021. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!