Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkrement egy gyerekkori...

Tönkrement egy gyerekkori barátságom. Valakivel hasonló? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk, gyerekkorunk óta szinte elválaszthatatlanok. Egy suliba jártunk, minden délután a másikkal voltunk, együtt tanultunk, mindent megosztottunk egymással. Aztán ők 2 éve nyáron elköltöztek konkrétan az ország másik végére. Ugye ott neki új suli, új baráti kör. Ennek ellenére szinte mindennap beszéltünk meg szünidőbe mindig találkoztunk. Aztán ezek a beszélgetések ritkultak. Suli, tanulás, más barátokkal időtöltés, tehát egyre kevesebbet beszéltünk/találkoztunk. Most már ott tartunk, hogyha nem írok rá, akkor igazából ő figyelembe se vesz. Baromira fáj és hiányzik. Nem ő az egyetlen barátnőm, de ő volt az aki mindent tudott rólam, szinte mint a testvérek úgy nőttünk fel. Tudom, hogy nem kell olyan szekér után futni ami nem vesz fel, de attól még rossz érzés :( Annyira vártam a nyarat is, hogy végre találkozzunk, de úgy néz ki nem nagyon fogunk. Fáj, hogy az az ember akiben a legjobban bíztam, akiért tűzbe mentem volna most még csak egy sziát sem képes dobni. Valakivel hasonló? Ti hogyan éltétek meg?

2021. júl. 10. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nehéz volt nekem is. Sok év múlva tudtam túllépni rajtuk. Több barátságom is szakadt meg, de helyette jöttek mások. Az emberek jönnek-mennek. Felnövünk, megváltozunk és eltávolodunk egymástól. Attól az élet nem áll meg, jönnek új emberek.
2021. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak ahogy töröltem ki a galériámból a felesleges képeket szembe jöttek a közös képek, hülyülések, csomó emlék, és rájöttem, hogy hiányzik :( De persze az élet megy tovább. Csak azért mégis rossz
2021. júl. 11. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kitörölni a képeket, én se tettem. Mentsd el máshova, hogy ne legyenek szem előtt. Majd nézegeted, ha túl tetted magad. Még nagyon fiatal vagy, de majd idővel csak szép emlékként fogsz a közös élményekre gondolni. Könnyebb lesz majd.
2021. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna, csak azzal a módosítással, hogy 49 évesek vagyunk.;(
2021. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úúú ennyi év után megszakadt a barátság? Igazán sajnálom :(
2021. júl. 12. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!