Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem vagyok olyan mint a...

Miért nem vagyok olyan mint a pár haverom?

Figyelt kérdés
Van pár haverom (nem túl sok) kb minden nap hívom őket de csak néha jönnek és azon gondolkoztam hogy vannak más haverjaik vagy csak velem nem akarnak kijönni? Van olyan aki sokszor kijön de neki vannak mások akikkel van és én oda nem megyek, csak vele de olyanokat nem csinálunk mint ő a többi haverjával és amikor hallom hogy mennek minden fele tök szar mert én kilógok ebből. Félek hogy nem lesznek igazi haverjaim akikkel tudok jó programokat szervezni nem csak felszíneseket.Pls tudtok segíteni?

2021. júl. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed meg, hogy csatlakozhatsz-e hozzajuk? Vagy a haverod haverjai nagyon nem szimpatikusak?
2021. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán szimpatikusak amúgy próbáltam csatlakozni hozzájuk de az egyik nem bír engem.
2021. júl. 13. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező

Na h haladsz a haverokkal?

2021. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Helló van egy pár akivel beszéltem de nem túl sok.
2021. júl. 23. 08:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem túl sok és nem járok sok fele és még mindig vannak dolgok amiket ismerőseim csinálnak de én kimaradok
2021. júl. 23. 08:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!