Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki élt már északibb országokb...

Aki élt már északibb országokban annak feltűnt mennyire gyakorlatias, kevésbé spirituális népek ezek?

Figyelt kérdés
Aki élt már Angliában, Németországban, Hollandiában, vagy skandináv országokban, feltűnt mennyire rideg népek ezek, sokkal kevésbe spirituálisak, filozófikusak, lelkiek mint például mi magyarok? Ezért elég félelmetes az első benyomás mert mintha nem teljes emberekkel beszélnél hanem valamilyen teljesen más fajjal.
2021. júl. 17. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Félig svéd vagyok és 14 éves koromig Svédországban éltem szóval tudom miről beszélsz:D Ott sokkal zárkózottabbak az emberek, általában mindenkinek meg van a saját kis csapata és nehezen nyitnak mások felé.(főleg olyanok felé akik nem beszélik a nyelvet) Utálják ha a magánéletükben turkálsz, nehezen nyílnak meg. Mondjuk engem ez nem is zavar én attól voltam rosszul mikor Magyarországra jöttem és random két napja megismert emberek elkezdtek ölelgetni.
2021. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Jó de hogy ismerkedsz egy ilyen országban? Garantált a depresszió és örök magány?


Nem mondom turkálni kell mások magánéletére de az sem egészséges ha komplett bezárkózol.

2021. júl. 17. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Megesik. A németek eredetileg a föld suolgáji. Szóval ők csinálnának minden üres, mechanikus, unalmas dolgot. Precíz, üres robotok. Szolga.
2021. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!