Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a barátnőmtől ez?

Jogos a barátnőmtől ez?

Figyelt kérdés

Én két éve önerőből + hitel vettem egy házat vidéken. Elkezdtem újítgatni, mert volt ami Sos kellett erre is hitelt vettem fel,de nem volt elég így félbe maradt. Nekem szülők nem tudnak segíteni.


Ő akkor elkezdett járni egy pasival oda költözött hozzá, 3 hónapra rá esküvő meg is mondta h a babaváróhoz gyorsan kellett ezért nem hívott meg ( fbről tudtam meg)


Mindig posztolgatja épp mit újítanak, mi lett kész stb.


Nekik anyósék is segítenek meg a szülei. Elkezdett cseszegetni h nekem még nincs kész semmi...


Tényleg én vagyok a béna és rég megkellett volna oldanom?


Kicsit felvágásnak érzem az ő részéről.



2021. júl. 29. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Jajjmár, te is tudod a választ...
2021. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem tudja, hogy te ilyen helyzetben vagy. Erre a "beszólásra" meg kellett volna mondanod, hogy egyedül törlesztesz hitelt és epítkezel, nincs segítséged. Nem biztos hogy bunkóságból mondta, lehet csak kérdezte.


Nem kellett volna megoldanod, ez nem ilyen dolog. Majd kész leszel vele..


Ha legközelebb felhozza a témát neked, akkor mondd el, hogy örülsz hogy neki ilyen gyorsan minden hipp-hopp összejön, neked egy kicsit több idő kell és beszélgessetek másról. Posztolni meg hadd posztoljon amit akar.

Mi is önerőből, szó szerint két kézzel (munkások nélkül) húztunk fel egy faházat párommal, mégsem zavar, hogy a facebookon a 18 éves ismerősöm a segge alá kapott egy családi házat. Ő dolga, váljék egészségére. :)

Neked is ezt tudom tanácsolni. Tojj rá mit mond, meg mit posztolgat. Ha beszól akkor meg szólj vissza neki. Akarom mondani tisztázd le vele a dolgot, hogy neked most perpill nehéz, legyen megértő. Ennyi, na. :D


24N

2021. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy ilyen helyzetbe vagyok. Elgondolkodtam rajta, hogy lehet igaza van, hogy 2 év alatt hitelből is csak s feléig jutottam.

Ezért kérdeztem, a felvágást meg azért is írom, mert mindent posztol hova költözött épp merre mennek, megvették a házat, épp ezt azt amazt vesznek bele.


Én nem posztolgatok semmit.

2021. júl. 29. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból gáz, ha valaki csak a babaváró miatt házasodij
2021. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy gáz, elég sokan teszik ezt bár ez az ő dolguk.


Csak folyamatosan azt érezteti velem, hogy egy életképtelen szerencsétlen vagyok.

2021. júl. 29. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki benyomja a gombokat, akkor először nézz körül magad háza táján.


1.a legnagyobb zsákutca másokhoz hasonlítgatni magunkat, hiszen te is, ő is más helyzet én van, szóval állj le ezzel. Nekem ez életem egyik leges legnagyobb tanulsága volt.

2. A szabadságok egyike a kapcsolatok szabadsága, azaz képzeld, meg tudod válogatni, kivel vagy kapcsolatban, kit követsz a Facebookon, minek kínzod magad, de tényleg, nem szereted magad?

+1 te ugyanolyan értékes vagy, mint más, csak máshogy, fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Ha neked lassú a felújítás, akkor úgy a jó neked.


Mindenki olyan okosan ossza az észt, ha más életéről van szó, de kérte erre őt is akárki? Mellesleg mi a garancia, hogy a babaváró hiteles téma sikeres projekt lesz?


Szóval ha rám hallgatsz, foglalkozz végre a magad dolgaival és védd meg a saját önbizalmad, mert az ilyen elemek állandóan jönni fognak és rombolni akarják azt, neked csak azt kéne tudni, mit is akarsz valójában?


A fentiek gyönyörűen leirjak a saját példámat az utóbbi években.


Sikeres és boldog életét kívánok!

2021. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férjem egyik kollégájának nője pont ugyan olyan. Egy fűszàlat soha keresztbe nem tett, de mindent posztol, amit épp a mostmár férje csinál. Minden képen megy a képmutatás, hogy nekik mennyire bejött az élet. A hitelt természetesen a férj fizeti... Babaváró miatt házasodtak. A pasinak beleszólása nem lehetett melyik házat vették meg.

Gondolom nem kell leírnom a véleményem...


Én azt vallom, amit saját erőből megszerzel, véghez viszel, megdolgozol érte, teszel érte, mégha lassabb módja is a célhoz, ezerszer többet ér, mint amit a popód alá tesz bárki, jelen esetben a család és a pasas.


Én nem barátkoznék olyan emberrel, de az én vagyok.

2021. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!