Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért itéli el a társadalom,ha...

Miért itéli el a társadalom,ha egy lánnyal,barátságot ápolsz? Miért nézik le,ennyire a nőket?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy ha egy lánnyal,vagy többel,csak barátságot ápolsz,miért jönnek olyan dolgokkal a férfiak hogy,meleg vagyok,vagy miért nem,közösülök velük,meg tök hülye vagyok.

23 éves,fiú vagyok,heteroszexuális,és sok kapcsolatom volt,de miért baj az,ha jobban szeretem a hölgy társaságot?

Nyilvan van fiú társaságom is,de valahogy a lány társasággal,jobban érzem magam,és én nem csak "másként" tudok rájuk gondolni,ha nem barátként is.

Miért nézik le ennyire a nőket,a férfiak?

Miért baj az,ha vannak lány barátaim?

Remélem nem csak én vagyok így egyedül.


23/F



2021. júl. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem baj ha az embernek vannak lány barátai. De ha kifejezetten csak velük szeret lógni stb engem is elgondolkodtatna, hogy esetleg meleg vagy bi stb

Nő vagyok én is, nekem is van fiú barátom, de azért nem lenne túl férfias és természetes ha ennyire a női társaságért rajongana. Legalábbis az én szememben. Ha meg kapcsolatról beszélünk ott meg nagyobb problémát is jelenthet ez a sok lány "barát". Mert nyilván nem örülnék neki ha a pasim csajokkal lógna.

2021. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen társadalmi rétegekben mozogsz?

Csak azért érdekel, mert én ilyet még soha nem tapasztaltam. Se gimiben, se egyetemen, se munkahelyeken.

2021. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a férfiak, akik ezt mondják, valószínűleg csak akkor állnak szóba nőkkel, ha abban nekik érdekük van, ha van valami szexualis hátsó szándékuk. Ez szerintem egy tök gáz dolog, a nők is emberek, miért ne lehetne velük csak úgy barátkozni a nemedtől függetlenül? Ne törődj azokkal, akik emiatt hülyémek néznek, inkább örülj, hogy te felül tudsz kerekedni az ösztöneiden velük ellentétben.
2021. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
A fiú lány barátság ritka. Neked meg több is van és egyiktől sem akarsz semmit....?
2021. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
#4, leírta. Így van. Baj?
2021. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!