Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl nyers voltam a “barátnőmme...

Túl nyers voltam a “barátnőmmel” szemben?

Figyelt kérdés

Régóta érett ez bennem, hogy elküldjem. Soha nem keres, csak ha el akar menni pl. Shoppingolni mivel nekem van autóm. Ezen kívül azt se kérdezi meg élek-e. Egyszer mondtam neki, hogy most nem tudok elmenni vele shoppingolni mert nem állok úgy pénzügyileg és megharagudott.

Most megint rámírt ezügyben, én pedig írtam neki, hogy ne haragudj, de le se szrsz, old meg a többi barátoddal az ilyen jellegű dolgaid, engem ezért ne keress.

Igazán volt szerintetek? Mert kicsit bűntudatom van.


2021. júl. 30. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd? Szerintem te csak a fuvarozó vagy neki.
2021. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ameddig egy helyen dolgoztunk akkor még szoktunk beszélgetni, aztán eljöttem és azóta van ez. Most azokkal van jóban a munkahelyen akiket azelőtt nekem beszélt ki.
2021. júl. 30. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig egy helyen dolgoztunk akkor még szoktunk beszélgetni, aztán eljöttem és azóta van ez. Most azokkal van jóban a munkahelyen akiket azelőtt nekem beszélt ki.


Igen , jól ismerem ezt az ember típust. Én gonosz picsának szoktam hívni az ilyet. Elmondom neked kérdezô , hogy téged is ugyanúgy kibeszél. Ez 100 százalék. Meg ez érdek kapcsolat. Csak akkor szól hozzád ha elviszed kocsival. Nem fogod fel?

2021. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ha az o kocsijaval mennenk, meg akkor is utalok boltokat jarni, a baratsag nalam nem ez. Igy meg mar legalabb nyugodtan kuldheted el a csaba.
2021. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!