Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság lehet vagy csak...

Ez barátság lehet vagy csak unaloműzés?

Figyelt kérdés

Van egy személy, akit tavaly ismertem meg az interneten keresztül. Itt lakik közel ahhoz, ahol én, így találkoztunk is. Mivel zűrösnek ítéltem meg és plusz galibákat sem akartam az életembe, ezért akármennyire szimpatikus is volt, elkezdtem lefelé építeni az ismeretséget. Ahol lehetett, letiltottam, számot cseréltem, nem reagáltam a keresésre.

Ő ettől függetlenül kitartott, keresett, mindig megoldotta, hogy elérjen.

Megjegyezte a szülinapom, ha bajban voltam, akkor segített. Akkor is, ha ez a saját dolgai rovására ment bizonyos értelemben.


Így telt el egy év kb.


Most együtt dolgozunk, így hozta az élet.

Párosával kell dolgoznunk, egy hete így már egész nap vele dolgozom, mert össze lettünk párosítva.


Tehát felkelek reggel: üzenet tőle messengeren. Együtt megyünk dolgozni (visznek minket), együtt dolgozunk, együtt jövünk haza, aztán pedig ír, csörget, keres. Mindig talál okot, hogy miért kellene rá figyelnem.


Munka közben jól kijövünk. Tudunk komoly beszélgetést folytatni nagyon sok dologról, mesélni, meghallgatni egymást, viccelődni, játszani...


Ez barátság?


2021. aug. 3. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyit keres, akkor valószínűleg kedvel/szeret téged, vagy csak kötődési problémái vannak.
2021. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részéről igen, részedről már kevésbé.


Ha segít neked meg jól kijösztök, tudtok komolyabb beszélgetéseket lebonyolítani, viccelődni, stb, akkor szerintem elég jó haverok/barátok vagytok már most is. Nem tudom viszont, hogy miért tiltottad le ahol csak lehetett vagy miért gondolod hogy ez unaloműzés lenne - ha ennyit hívogat meg keres, akkor kétlem, hogy unalomból csinálná. Vagy ha nem vágysz a társaságára, akkor inkább mondd meg neki, ahelyett, hogy tiltogatod innen-onnan.


De egyébként meg szerintem tök jó ha ilyen jól ki tudtok jönni egymással, főleg ha még együtt is kell dolgoznotok. Örülj, hogy nem valami bunkó parasztot sodort melléd az élet munkatársnak!

2021. aug. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!