Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm állandóan...

A legjobb barátnőm állandóan lefújja a talikat, mert inkább a pasijával tölti az időt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt volt a nyár, lassan eltelik az egész, de a legjobb barátnőmmel egyszer se találkoztunk. Nyár elején meg lett a jogsija is, azt hittem, hogy akkor most már nem lesz semmi akadálya, hogy kötöttségek nélkül találkozzunk, errefel ő megint bepasizott és csak vele foglalkozik. Én töröm magam rajta állandóan, hogy csináljunk közös programokat ketten vagy 3masba a másik legjobb barátnőnkkel, de ő csak húzza a száját, hogy hááát nem biztos, hogy lesz hétvégén tali, meg még megbeszéljük, stb.

A barátja most kint van külföldön dolgozni, és mielőtt kiment volna, minden hétvégén nála volt. Meg is értettem, friss kapcsolat, ki akarják használni az időt együtt, míg ki nem megy. De ebbe az a vicces, hogy alig ment ki a gyerek pár hétre dolgozni, barátnőm már ment ki hozza egy hétre...és addig se találkoztunk, mert baratnőm dolgozik. Szóval akkor meg az volt a kifogás. Aztán beszéltük, hogy akkor most hétvégén tali, de ismét nem lehet, mert jön haza a csávója minden hétvégén és hát így alap, hogy vele kell legyen. Mostmár tényleg elegem van... És ha mondom neki ezeket, akkor csak hisztizek...

Mit csinaljak vele mostmár? 20 évesek vagyunk. Alig vannak barátaim, most vagyunk fiatalok, szeretném kihasználni az időt, bulizni járni, nem egész nyáron otthon punnyadni, ráadásul én szeptembertől megyek külföldre egyetemre, még úgyse fogunk találkozni és nem értem miért veszi ennyire félvállról, mikor tudja, hogy nekem mennyire fontos ez.


2021. aug. 11. 22:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
11%
Te is szedj össze egy pasit. Pl engem :)
2021. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
En egy ilyen "barátnőt" 12 ev utan kizartam az életemből. En mindig ugrottam,ha neki volt valami baja (en is kapcsolatban vagyok,10eve). Aztan o 2 eve bepasizott. Aztan mar ha en nem irtam,nem irt,nem ert ra talalkozokra. Na en itt szakítottam meg a kapcsolatot. Jobb nélküle 🤷‍♀️
2021. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Neki fontosabb a párja, mint te. Meg is értem amúgy. Nem veled, hanem vele szeretné leélni az életét. Te csak a második vagy, vagy még az se.
2021. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
Ha lenne párod megértenéd.
2021. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség utolsó...ha valaki fontos számodra szakitassz rá időt. Attól még, amiért valakinek van pasija, akkor már a barátokra nem kell időt szánni? Nem léteznek többé? Nekem sírta ki magát az ex miatt is, nem a mostani pasijának. De majd jöhet sírni, ha ezzel is vége lesz, csak már nem lesz kihez.
2021. aug. 11. 23:09
 6/35 anonim ***** válasza:
24%
Jár a szád, de ha te is megtalálod az igazit, nem nagyon akar majd másra időt pocsékolni. Fogalmad sincs róla, hogy ez milyen. Látszik. Max csak hiszed, hogy tudod, de hozzád még nem jutott el a nagy Ő.
2021. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
46%
Nem kell megszakitani vele a kapcsolatot de találj másik barátnőt aki úgy van mint te hogy szívesen menne. Ezzel a barátnőddel pedig el kell fogadni hogy átalakul a kapcsolatotok ahogy megváltozik az életetek, attól még maradhattok jóban de kiderült számodra most hogy vele nem igen lehet úgy tervezni mint korábban. Próbáld nem magadra venni szerintem.
2021. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy “nem akar majd másra időt pocsékolni”? Annyi házas ember él a földön, na azokról el lehet mondani, hogy megtalálták az igazit, de mégis tartják rengeteg emberrel meg baráttal a kapcsolatot. Tán el kéne szigetelődjön 2 ember, amiért szerelmesek? Hülyeségeket nem mondjatok könyörgöm😂
2021. aug. 11. 23:18
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Keress egy másik barátnőt akinek vagy annyira fontos hogy időt szakítson rád
2021. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az lesz.
2021. aug. 11. 23:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!