Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy idősebb...

Miért van az, hogy idősebb emberekkel jobban szeretek barátkozni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és rengeteg 20+ éves barátom van. Előző héten is 25-30 közötti haverokkal mentem bulizni, meg sokkal jobban élvezem az idősebb emberek társaságát. Vannak velem egyidős barátaim is, de ők néha olyan agysorvasztóak meg komolytalanok tudnak lenni. Szerintetek normális, hogy ennyi idősen nálam idősebbekkel barátkozok?
2021. aug. 18. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te komolyabb vagy mint a többi hasonló korú, ezzel semmi baj olyanokkal barátkozz akikkel jól érzed magad
2021. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 20 éves koromban egy 60 éves ember volt a legjobb komám.

Már régen nem él. :(

2021. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobban megérted őket, ők is téged, érzékenyebb vagy az emberi jellemre, más az érdeklődési köröd.

Én is hasonló vagyok.

2021. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már,amikor 26 éves volt a legjobb barátom.Sok program,humor,beszélgetés. Véletlen hozta barátság volt,sajnos a véletlen is vitte el.

De emlékezni még mindig jó rá.


53 f

2021. aug. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen oké. Nem vagy egyedül, aki agysorvasztónak és komolytalannak tekinti a kortársait..

18L

2021. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!