Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általános és középiskolából,fő...

Általános és középiskolából,fősuliról hány baráttal találkozol még?

Figyelt kérdés
Fősulira,egyetemre nem jártam középiskolából 3 fiúhaverral sokáig beszéltünk,de 30 éves koromra már nem..... 1 lánnyal mindig írogatunk,2 évente tali,többi lánybarátnőm messzire ment.......egy fiúhaver megvan most is mert tesója lett a férjem :) ....... férjem haverjaival ált.és középsuliból még huszonévesen bulizgattunk velük,aztán külföldre mentek,mindenki másfele....... Nekem általánosból senki,csak legjobb barátnőm ( már 28 éve) inkább mintha tesóm lenne,a gyerekeink együtt játszanak :)
2021. aug. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked már sokkal több maradt meg, mint nekem:)
2021. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy barátom van így 30 évesen, és vele középsuliban barátkoztam össze.
2021. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolai osztálytársam a szomszéd csaj, így gyakran látom, de utoljára 2 mondatnál többet csak 10 éve beszéltem vele. :D
2021. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általánost utáltam. Mivel duci csaj voltam nem kedvelt senki. Középsuliból egy barátnőm maradtt, de igazából már csak menteni akarom a menthetőt vele mert mások lettünk. Ellenben van egy kiskori barátom. 15 éve ismerem. Vele még mindig nagyon jóba vagyok hiába fiú. Mikor egyetemre mentem lett 2 szaktársam. Egy csaj és egy pasi. Velük most màr 3 éve vagyok jó barátságban
2021. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általánosból kettővel (egyikőjükkel már baba korunkban is ismertük egymást)

34N

2021. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!