Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A politikai ellentétek miatti...

A politikai ellentétek miatti veszekedések tönkre tehetnek baràtságokat?

Figyelt kérdés
Nyíltan le vagyok oltva ha ki merem jelenteni h némely politikai döntés orbitális hülyeség vagy a poltikusok nagy része hazug tolvaj. Ennek ellenére nem szidom a legtöbbjük kormánypárti hovatartozásukat, ha meg mondják nekik miért ez a döntésük. De igazából csak a szüleikre hivatkoznak vagy a tévéből mondottakat mondják. Igazából már nem is megyek bele a dologba. Bármilyen megszólalásomat nyílt sértésnek veszik holott a szemembe minden politikus ugyanolyan. De nagyon kezdem úgy érezni, hogy ki lógok a sorból és amiket felhoznak témákat. Kovid, migráció stb nekem túl sok és unalmasan dühítő h másfél éve ez megy.
2021. aug. 21. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tönkretette. Legalább is nem akartam olyan ember barátja maradni, aki egy elméleti magzatot többre tart, mint engem, a barátját. Ott olyan volt, mintha gyomorszájon rúgott volna.
2021. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj. :( Itt az abortuszra gondolsz?
2021. aug. 21. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Megkérdeztem feketén-fehéren, hogy ha terhes lennék, de nem akarnám a magzatot, és elvetetném... közbevágott, hogy nem vetetném el, mert nem hagyná. Mert a magzat többet ér, mint én, és ha választani kéne, inkább én haljak meg.


Onnantól nem neveztem barátnak.

2021. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapból zavar, ha valakinél beakad a lemez, legyen az bármilyen téma.


Legyen szó politikáról, vagy magánéleti problémákról, egy idő után mindegyik fárasztó és nyilván onnantól elkezd egyre kevésbé jó táraság lenni az illető.

2021. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen fölösleges ezen dolog miatt összeugrani, ráadásul sajna az egyik oldal élvezi is, hogy ezt teszi az emberekkel, miközben ugatja a kereszténységet...
2021. aug. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalsz álláspontot, és kész!.. Egyáltalán nem muszáj vitatkozni, tegyél úgy mint egyetértenél velük és próbálj témát váltani.
2021. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A politikának szvsz nem kellene éket vernie emberek közé. Sajnos sokan annyira fanatikusak, hogy vérig sértődnek, ha más véleményen van a másik ember. Pedig minden politikusra érvényes, hogy 12 egy tucat. Nem kell őket komolyan venni, se piedesztára emelni. Nálunk rendszeresen elmegy 1.5 óra a családban politizálásra, de nem vágjuk el egymás torkát.
2021. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Intelligens ember nem politizál.

Mivel legalapabb dolog, ami köztudott: nem vagyunk egyformák.

Aki meg a saját, butaságából adódó berögződéseit mantrálja, annak a társaságomban nincs helye.

Egy távoli rokon látogatott el hozzánk, kérdés nélkül elkezdett itt politizálni a teraszunk alatt.

Csak 1 darab megjegyzést tettem, mire azonnal elmentek innen.

A face profilja is mástól sem hemzseg, mint a politikai hovatartozásáról, ahhoz a párthoz tartozó bármi, ami létezik a rossz, minden más, a jó.

Teszi ezt úgy, hogy anno egészen más eszméi voltak az illetőnek.

Az ilyen egész egyszerűen hülye.

2021. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon ez nem politikai nezetek kerdese. Nem arrol van szo, milyen gazdasagi es politikai intezkedesek volnanak jok szerinted. Itt arrol van szo, vak vagy-e, tenyleg ebbe a vegpusztulasba akarod sodorni az orszagot, amibol evtizedekig nem lesz kiut biztosan, vagy minden kiabrandito volta ellenere, kompromisszumok aran levaltod ezeket a kaoszba donto es amugy bunozoket.

Ez nem Tory vagy Labour. Szeretem-e Borist vagy nem. Itt nem az a tet.

2021. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!