Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék mérsékelt oltáselle...

Hol tudnék mérsékelt oltásellenes emberekkel barátkozni, ismerkedni, velük egy közösségbe kerülni?

Figyelt kérdés

A mérsékelt alatt azt értem, hogy a Bill Gates-féle chippelést maximum elméleti síkon említik meg, azt is megfelelő szakmai (IT, mechatronika, robotika, stb.) ismeretek birtokában, illetve nem elvadult vallási fanatikusok, akik az Apokalipszist meg a Fenevad bélyegét látják bele.


Illetőleg nem is akarnak vitaminkomplexumokat eladni. Egy szóval, normális gondolkodású emberek, akik nem vesztették még el a józan eszüket.



2021. aug. 26. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tartom magam oltásellenesnek, de egyelőre nem adatom be a vakcinát, mert nem vagyok meggyőződve egyrészt arról, hogy a hatékonysága jelentősen felülmúlná a mellékhatásokat, másrészt pedig arról, hogy a vírusfertőzés akkora veszélyt jelentene rám, hogy jobban járnék, ha kitenném magam az oltás kockázatainak.

25/F

2021. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Hamarosan az intenzív osztályokon.
2021. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha akarnék sem tudnék annyira elszállni, hogy elszakadjak a realisztikus gondolkodástól és összeesküvés elméletekben kezdjek hinni. Viszont annyira földhözragadt sem vagyok, hogy a hitem a materializmusban és a tudományban gyökerezzen és a tudományos gondolkodást tartsam az ember végső fejlettségi állapotának. Ez koránt sem mindennek a teteje, ami mindenek felett áll.

Nem ugrok bele semmilyen aktuális trendbe eszetlenül. Van egy mindentől független saját értékrendszerem, ami alapján megítélem a helyzetet.

2021. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért nem adatom be magamnak a vakcinát mert ilyen-olyan összeesküvés elméletekben hiszek. Egyszerűen csak nem tartom szükségesnek.


Ha szükségesnek tartanám is mérlegelnék még, hiszen a pártállam nagyon erőlteti a társadalomra az “oltakozás”t. Márpedig én nem bízom meg a pártállami funkcionáriusokban, jól még nem jártam egyik intézkedésükkel sem, úgyhogy az oltásból sem nézek ki sok jót…

2021. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Az oltatlanok 90%-a pont ilyen, mint ahogy leírtad. Csak az oltottak terjesztik, hogy valami sötét laposföld hívők vagyunk.

Én is ilyen vagyok. A chippelést elméleti síkon se említem, mert nem értek a felsoroltakhoz(IT, mechatronika, robotika), és nem is érdekel. Nem az összeesküvés elméletek miatt nem oltatok. Vitaminom meg nincs, nem tudom eladni🙂 Nem hiszem, hogy van külön "mérsékelten oltásellenes klub". Bárhol lehet velünk találkozni. (Már ameddig beengednek diszkriminációs kártya nélkül 😂)

2021. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudsz velük találkozni, mert akkora megbélyegzésnek vannak/lesznek kitéve az oltásellenesek, hogy titkolni kell.
2021. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%
2-es,te oltásbuz1,ezt mindenhol elsütöd?Takarodj már innen a rákos anyádba!!
2021. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
Mindjárt jön az a max. 10 elmebeteg oltásökör,aki jól megmondja,hogy miattunk halunk ki már huszadszor.
2021. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát....

Én már rég nem nézek tv-t szóval nem tudom mit probagál a média ezzel kapcsolatban.

Oltakozás, ez milyen szó már egyáltalán?

Lényegében azért nem oltattam be magam mert nem tartom veszélyesnek illetve veszélyesebb ék ezt a vírust sem mint a többit.

Valami kellett, hogy néhány lufi kipukkanjon.

Minden választási periódus közepén van valami agyfax ami miatt mi szívunk.

Válság, disznó majd madár influenza, mindíg jön valami ami miatt munkahelyek szűnnek meg, embereket lakoltatnak ki stb stb.

Én nem hiszem, hogy ezek csak úgy random jönnek minden 4 évben 1x aztán minden ok.

Generált faxságok, hogy nehogy egy kicsit jól érezzék magukat a világ népei...

Ez is lecseng lassan aztán 2-3 év múlva mikor megint ugrik minden Pl infláció, drágulnak a házak, boltok stb lehet megint totózni mit zúdítanak ránk, hogy megint egy kicsit kiegyenlítő jön a világ pénzforgalma...

2021. aug. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!