Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Háttérbe szorítva legjobb...

Háttérbe szorítva legjobb barátom által, párkapcsolat miatt. Ismerős valakinek a dolog?

Figyelt kérdés
Már a második ilyen lesz az elmúlt 2 évben. Most nevezetesen az állítólagos legjobb barátomnak van egy kb 1 hete tartó kapcsolata. A srác külföldön él, ezért ritkán találkozunk, mindig csinálunk közös programokat, mostanra is volt egy jó pár tervünk, de jött egy új barátnő, aki mindent keresztül húzott. Most az egész hétvégét együtt töltötték, és már most azt kaptam, hogy kérdezte melyik nap érek rá valamire, mert pénteken jön hozza a barátnője. Baromira elegem van már ebből a szituból, és kezdem unni, hogyha majd vège lesz a kapcsolatnak, esetleg valami probléma lesz, olyankor jó vagyok, utána meg ha esteleg felhívom a legjobb barátom, le leszek pattintva, a később vissza hivlak, bocsi itt van a csaj, stb, ha meg végleg vége, akkor tapad rám megint mint a pioca, mint ha mi sem történt volna. Mit tegyek?

2021. aug. 31. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Fogadd el, ez az élet rendje
Az ilyen nem barát
Ne foglalkozz ilyen emberekkel
Ez így jó, ahogy van
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok szoros barátság megszakad, vagy elhidegül a párkapcsolatok miatt.

Sajnos van rá esély, hogy már nem lesz olyan szoros a barátságotok, mint régen. Főleg ha ők összeházasodnak és gyerekük is lesz.

2021. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez azvélet rendje. Normális ember számára a párkapcsolat fontosabb, mint a haverok. Kivéve persze, ha csak szexre tartja, de az egy másik eset.

Ha neked lenne véletlenül barátnőd, te is baromi rossz néven vennéd, ha minden szabadidejét a barinőkkel töltené, vagy ha átmennél hozzá, ő meg ahelyett, hogy veled foglalkozna, a barátnőjével cseverészne telefonon.

2021. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is volt barátnőm, nem egy, még is valahogy sikerült megtalálni az arany középutat. Nyilván fontos egy párkapcsolat, semmi kétségem efelől. Nekem is volt 5 éven keresztül élettársam. De én soha nem hanyagoltam el a közeli, régi barátaimat. A haverok más kategória, de mi nem haverok vagyunk, hanem legalább 15 éve barátok, de szerintem már nem sokáig. Nincs kedvem újra átélni majd azt, hogy ha esetleg dobja a nője, megint én legyek a mankó, a biztos pont, aki ott van olyankor ha baj van, amíg minden happy, olyan mint ha nem is léteznék a szemében.
2021. szept. 1. 01:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!