Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldja meg az alábbi...

Hogyan oldja meg az alábbi helyzetet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nyáron összevesztem egy kicsiségen egy baráttal. Nem túl közeli barát, de nagyon rosszul érzem magam emiatt. Amúgy tiltott mindenhonnan. Gondoltam, legalább egy bocsánatkérést megér a dolog. Vagy újra barátok lehetünk, vagy legalábbis elmúlik belőlem ez az érzés, ha bocsánatot kérek, mondván, hogy mindent megtettem, ő a haragtartó. Kíváncsiságból megkértem a párom, keressen rá Instán anélkül hogy követné. A srác kiírta a vállalkozását, kíváncsiságból rákattintottam, és kint volt rajta a címe. Adva van, hogy bedobok neki egy levelet, de adva a kérdés, honnan tudtam hol lakik. Mit mondjak erre? (Nem kérek ilyen válaszokat, hogy felejtsem el, megérdemeltem ha megsértettem)

2021. szept. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvánosan kinn vannak az adatai, ne csodálkozzon, hogy bárki megtudja. Neked meg lehet akár több profilod is, megnézted, mert érdekel, hogy mi van vele. Szerintem nem ez a legnagyobb baj, hanem, hogy van-e értelme.
2021. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barátnőm profilján keresztül, nekem egy van. Mindösszesen azért, hogy megtudjam mi van vele. Mit mondjak neki, honnan tudtam meg ha személyesen kérek elnézést?
2021. szept. 4. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi de ha csak azert akarsz bocsanatot kerni hogy neked jobb legyen es hogy te megprobaltad es ha nem akkor elmondhasd hogy o a haragtarto akkor az a tanacsom hogy hagyd békén. Mellesleg ahelyett hogy felhivnad levelet akarsz a postaládájába dobni?


Nem gondolod komolyan sajnos, nekem ez jon le ebbol a beszamolobol. Nem a volt baratnod a lényeg. Akkor nem így irnál róla.

2021. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!