Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm pasija rólam terjeszt...

Barátnőm pasija rólam terjeszt hülyeségeket...miért?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek most lett 4 hónapja egy párja. Igzából nem találkoztunk még...egyszer csak gyorsba, mikor haza vittem barátnőm, a kocsiból kiintettem neki.

A napokban kiderült, hogy a párjára rá írt valaki egy társkeresőn keresztűl és a srác mondta, hogy én vagyok. Bnőm nem hitte el neki, nem is kérte, hogy mutassa meg. Nyilván ismer engem és tudja, hogy nem teszek iylet. És tényleg nem is én voltam. Hisz mellettem el mehetne, meg se ismerném, még a vezetéknevét sem tudom.

Miért csinálhatja ezt?

Amúgy egy felnőtt férfiről beszélünk. 30+ osok vagyunk


2021. szept. 6. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg, gondolom.Másagyarázat nincs erre.Mondjuk az szákomra furcsább, hogy társkeresőzik, a barátnődet meg látszólag nem is érdekli.Nekrm ez sokkal aggasztóbb.
2021. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 más magyarázat*
2021. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolond, össze akar ugrasztani titeket. Lehet birtokolni akarja a barátnődet, elmarni a barátait mellőle.
2021. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet amit az előzők írnak. Kettyós, dilis.
2021. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen manipulalni probal mindkettotoket. De leginkabb a baratnodet. Most vagy azert mert azt akarja hogy ne talalkozzatok vagy azert mert bejossz a pasinak es gondolta ha ezt mondja akkor veled is osszeveszik meg vele is szakit es aztan beprobalkozhat nalad.
2021. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barmi is a terve ostoba.
2021. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Össze akar ugrasztani titeket, - mert ki akarja sajátítani magának a barátnődet. Az ilyen "férfi" úgy tekint a barátnőjére, mint egy falra akasztott agancsra! Szeret benne gyönyörködni, általában csak egyetlen célra használja és csak is a sajátjának akarja tudni, - mint haszontárgyat! Hosszútávon azzal tenné magával a legjobbat a barátnőd, ha mielőbb megszabadulna ettől a paranoid, önző görénytől!

53/ffi

2021. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7#+: Már az is sokat elárul, hogy valaki "ráírhat egy társkeresőn"... Normális értékrenddel bíró embernek semmi keresnivalója társkereső oldalon, ha kapcsolatban áll valakivel. Dupla oka van a barátnődnek arra, hogy létráról telibe fossa a kis görényt!
2021. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!