Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutáltam a barátnőmet,ez baj?

Megutáltam a barátnőmet,ez baj?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,1.ben találkoztunk és egyszerre legjobb barik lettünk.

Aztán csatlakozott az osztályhoz az ő ovis barátnője,igazából vele is jóban voltam. Aztán idősebbek lettünk,közelebb kerültem a barátnőjével,mondhatjuk már jobban álltam vele mint a legjobb b.mel

Most meg már ott tartunk hogy egyikőjük sem szól hozzám.

1. Nap még ugye beszéltünk milyen volt a nyár aztán megjött az "ovis barátnő" és az egész nap egymással beszéltek,nekem ezzel nincs bajom ,de azt hittem a barátnőjük vagyok.. a barátnőmet nem értem,a másik lány stílusa,viselkedési annyira nem jön be... azt hiszi barik vagyunk de én nem szeretem ,azt mondják az ellentétek vonzzák egymást de nem nálam,nekem ez a folyamatos kedves viselkedés nem tetszik..

Oké,nem ez a lényeg hanem hogy mintha ott se lennék . Azért beszélgetnék velük de egész álló nap mintha levegő lennék,meg se kérdezték mi van velem.

Mert hirtelen ilyen k..va jó barátnők lettek...

Annyira utálom... mit tegyek? Nem tettem semmit de tényleg . Nem mondtam semmi rosszat ott ülök előttük és amikor eddig még a hátsó padból is előre jöttek hogy beszélgessünk most meg semmi



2021. szept. 6. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Megérdemled, te is ugyanezt tetted az első legjobb barátnőddel.

Sosem értettem ezt a legjobb barátnős hülyeséget. Nekem vannak barátaim, és kész. Valakihez közelebb állok, de nem teszek ilyen stílusú különbséget köztük, nem bántanám meg egyiket sem ilyenekkel. Max oviban volt ez divat. Ezért nem kellenek nekem lány barátok. Kit érdekel, hogy legjobb nem legjobb blabla.

2021. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!