Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem hogy elhanyagol az...

Úgy érzem hogy elhanyagol az egyik barátom. Vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy barátom akit rég óta ismerek és naponta írunk, találkozni nem találkozunk olyan gyakran sajnos. És már egyideje ha írok neki valamiről akkor mintha semmibe venne engem, vagy egy szavas válasszal válaszol és ez egy komplex témánál eléggé zavaró visszajelzés. Értem azt hogy lehet nem érdekeli őt a téma, de szerintem egy barátságban úgy kéne lennie hogy ha nem is érdekel a téma akkor próbálok akkor is beszélni róla. Az zavar a legjobban hogyha ő ír valamit ami engem nem érdekel akkor is próbálkozok érdeklődni, mivel valami miatt felhozta a témát. Bele gondoltam abba hogy én is hasonlóan regálnék arra amit ő ír, viszont nem vagyok képes rá, úgy tartom helyesnek hogy vagy írok valakivel 100% ban vagy hagyom az egészet a fenébe. Megértem azt hogy más dolgai is vannak, de folyamatosan hanyagolja azt amit én hozok fel, és ez kimerítő és egyoldalú. Arra is gondoltam hogy felhozom neki és elmondom hogy ez nem tetszik, de mivel ő nem így szokta kezelni a problémáit ezért nem hiszem hogy túl jó reakciója lesz erre a dologra. Fogalmam sincs mit csináljak. Kérlek mondjátok el mit gondoltok erről, és mit csinalnátok helyemben.

2021. szept. 8. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


De első körben...


Nem lesz egyszerű, de nekem úgy tűnik, hogy erősen hanyagol. Ha nincs most valami extra az életében, hogy extrém elfoglalt legyen, akkor valószínűleg már nem érdekled, már úgy érzi hogy nem vagytok egy szinten, egy területen. Kikerültnek érzi a barátságotokat.


Milyen arányban keresitek egymást? Mindig te írsz rá, vagy ő is egyformán keres?



Mit értesz az alatt, hogy nem így kezeli a problémáit, nem akarod felhozni a kérdést előtte? Ennek alapvető emberi készségnek kéne lennie, hogyha bajom van közlöm és megbeszélem az illetővel. Nem muszáj mindig haraggal elválni, meg leheg ezt beszélni is, hogy nézd, már nem érzem olyan jól magam veled, vannak új barátaim stb.

2021. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is ugyanilyen helyzetben vagyok, raadasul nekem az egyik legjobb baratomrol van szo. Nagyon nehez ez, aterzem.

Probaljatok eloben talalkozni es ott meglatod hogy minden ugyanolyan e mint regen. Neha nehez fenntartani csak online a dolgokat.

Beszeljetek meg mindenkeppen ha lesz ra alkalmatok de ki kell varni ezt az alkalmat nyilvan.

2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!