Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol, hogyan tudnék fiúarárokat...

Hol, hogyan tudnék fiúarárokat szerezni?

Figyelt kérdés

21 vagyok és semmi hátsószándekom nincs. Sok esetben azt érzem hogy ha nem is konkrétan jobban kedvelem a fiúkat de sokszor szimpatikusabb a hozzáállásuk dolgokhoz (bátyám van talán ezért is).

Valahogy sosem voltak közeli fiúbarátaim pedig nem vagyok kényes, nem vagyok túl csajos (kifejezetten fiús se).


Valahogy mostanában sokkal jobban igényleg a fiútarsaságot csak nem tudom hogyan kerülhetnék olyan társaságba ami nagyreszt fiúkból áll hisz a barátaim lányok:D



2021. szept. 14. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni hogy egyetemista vagyok, de ebben a félévben csak szakdolgozatot kell írnom, tehát nincsenek óraim így ez kimarad és sajnos így jóval kevesebbet vagyok társaságban. Egyébként nagyon igenylem.
2021. szept. 14. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Mikor megláttam a címet elkezdtem gondolkodni, hogy milyen állat lehet az az "arár" :D

Utána persze leesett szinte azonnal, csak hosszú volt a napom aztán itt jön ki rajtam.


Egyébként kár, hogy nincsenek óráid mert az egyetem kíváló lehetőség arra, hogy ismerkedj velük.

Esetleg próbálkozhatsz szórakozóhelyeken, koncerteken. Nem tudom melyik egyetemre jársz, de a Debreceni egyetemnek holnap lesz a YouDay rendezvénye, az is kiváló alkalom erre.


Esetleg ha semmi más opció nem maradt, próbáld meg online, csak az macerásabb, mert nehéz egyáltalán olyat találni aki normális és nem Kukutyinfalván lakik.


De mint minden esetben, fenn áll egy utolsó utáni lehetőség is. A szerencse, hogy egyszer a sors összesodor eggyel. Talán pont lesz valaki aki siet a buszhoz egy adag cappuchinoval a kezében és figyelmetlenségből felbotlik benned, leönt kávéval, a többit már te is ismered :D

2021. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

A fiúk is többnyire fiúkkal barátkoznak, a lányokat pedig dugják. Ha utóbbi nem vonz, úgyis csak a feszkó lenne belőle, szóval ne erőltesd túlságosan a dolgot.


Egyébként egy jó megoldás az, hogy összejössz valakivel, és az ő társaságával eljársz ide-oda. Nálunk szinte csak igy kerülnek lányok a körforgásba.

2021. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam fiúbarátok*
2021. szept. 15. 07:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Facebook csoportok esetleg?

Hobbik alapján?

2021. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagyrészük nyomulni fog. Azt te jól letudnád reagálni?
2021. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 ezek jók csak ki kéne találnom mi az a hobbi ahol sok normális srác űz meg azert engem is érdekel:D


Edzőterembe járok de azt nem mondanám hobbinak meg szerintem ott nehez is.


Gondoltam valami csoportos sportórára de nem tudom mi lehetne.


#6 nem hiszem hogy mondjuk 10 emberből mind a 10 nyomulna. Ez sztereotípia. Nem minden ember vonzódik mindenkihez. De igen, szerintem tudnám kezelni.

2021. szept. 15. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Én pl szeretek horgászni szabadidőmbe. Menj ki egy vízpartra mert sok fiatal hozzád hasonló korú férfi szokott horgászni.


Általában legtöbbjük egyedül van, nem fognak megharagudni a társaságra.

2021. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!