Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem ez olyan gyerekes...

Szerintem ez olyan gyerekes viselkedèsre vall.Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy gondoltam hogy igaz barátnőre tettem szert.Lehet rèvedtem?Mindenkinek lehet rossz napjai,megbántottam a barátnőmet.Nem szàndèkosan,nem úgy gondoltam egészen amit irtam neki.Erre letiltott ès nem is akar békülni.Vagy legalàbbis kevès rà az esèly.Úgy gondolom az igaz baràtsàgba mindent meg lehet beszèlni.Vagy ên tudom rosszul?
2021. szept. 21. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg már volt a számláfon és ez feltette a pontot az i-re

Én is hasonlóan vagyok, évekig nagyon jóban voltam egy csajjal. Sokat bosszankodtam miatta. Aztán sikerült elérje,hogy kizárjam az eletemböl, azota semmi dráma, néha látom,hogy keres,de nem érdekel már.

2021. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem bántottam soha.Ezért is èrthetetlem számomra
2021. szept. 21. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a hátterét és hogy vezetett-e valami idáig. Viszont nekem is volt ilyen ismerősöm, pl. hogyha ellentmondtam neki tényekkel alátámasztva, akkor kaptam rá egy tiltást, mert mindig neki kellett hogy igaza legyen, hisz ő mindent jobban tud. Mindegy mekkora hülyeséget adott elő, akkor is ő tudott mindent.


Végül kiderült, hogy kattant volt.

2021. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as semmi különös,csak különböző személyiségek vagyunk,ennyi.Èn is tilthattam volna pár embert,mert megbántottak,kihasználtak,de én nem tiltogatok.
2021. szept. 21. 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!