Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Gimisek vagyunk. Az osztályból van 3 "baratom".

Nos folyton az van, ha irok nekik sokszor nem irnak vissza, pedig latjak es leszrjak. Mikor szemelyesen megkerdojeleztem miert van ez, csak neztek, mintha csodalkoznak, h ez nekem feltunt volna. (Csoportba irkalnak kozbe, es probaltam vartam egy hetet pl nem irtak vissza)

A heten lebetegedtem, nem mentem az iskolaba. Az egyiknek irtam valamit hétfőn az elején vissza is irt, de nem irt vissza a vegen, en meg fogtam magam es letiltottam. Hamis emberekre nincs szukseg.


Az a helyzet, hogy személyesen sincs ez nagyon maskeppen, mikor 4-en talalkoznak csomoszor nem hivnak, suliba mindig en vagyok az akinek parja nincs vagy egyedul van.

Volt mikor fel ev kimaradasom volt tavaly, egyiket sem erdekelte kulonosobben.



2021. szept. 24. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Talán túl sokat irkálsz nekik és számukra érdektelen dolgokról. Volt két olyan "barátnőm", akik mindennap 1-2 órát akartak velem telefonálni számomra tök indifferens dolgokról, pl. olyan rokonaikról, akiket sohasem láttam, szó szerint szemetesnek használtak.
2021. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na várj, míg te otthon betegen írsz az osztálytársadnak és ő írt, de aztán nem válaszolt, és te letiltottad, ugye ez mind óra időben volt?


Tudod letiltani akkor szokas a masikat, ha sertegetik, zaklatjak, vagy az a gyanud, hogy zaklatnak és nem akarsz fecsérelni ra tobb idot.


Ilyen helyzetben az hogy ők nekik nem vagy olyan fontos, ilyenkor szimplán csak eltávolítanám a helyedbe az ismerőseim kozul, és személyesen ha nagyon érdekli őket, bár ugye betegen is te írtál nekik, és nem ők ugrottak oda hozzád, hogy hogy vagy, így nyíltan lehet nekik jelezni, hogy te igazi barátokat keresel és nem olyanokat akik csak satöbbi embernek tekintenek, vagy talom barátnak, vagy lelki szemetesládának.


De az ilyen típusú emberek sanszos, hogy észre se veszik, hogy eltávolítottad magad az ismerősi listájukból.


De ez ahogy te csinálod ezt inkább tudjuk be annak, hogy nyűgös vagy és beteg és fáj, hogy észre se veszik, hogy beteg vagy reakció.


Persze megértem, hogy tiltogatsz amugy vannak olyan emberek akik random csinálják ok nélkul, ezt is valami fetis vagy fobia szinten, mert olyanod van, nekem is volt ilyen kulfoldi játszotárs ismerosom, like-oltam amit írt vagy a képét és már el is tunt minden, kozbe elvárta tolem, hogy én meséljek magamrol de ő takart mindent aztan feloldotta, és mikor likeoltam csak ugy mert értékeltem a megszolalasat vagy a képeit, parkapcsolati képeit, akkor ment egybol a takaras, én meg csak kamillaztam rajta. :) De azt észre vette hogy én egy idő után meguntam és én is takartam, aztán nekem támadt,hogy én nem mutatok semmit magamrol, de mindent lathatott rolam addig a pillanatig amig meg nem untam és szépen csöndben eltávolítottam magam az ismerősei közül.


Nem kellett az nekem betegen, hogy ok nélkül támadjanak. Szerintem ne foglalkozz vele.

2021. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!