Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki hogy...

Hogy mondjam meg neki hogy mostmar alljon le?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel sokat ugaratjuk egymast, es eleinte vicces volt. De most eljutottunk arra a szinte hogy barmit csinalok elkezd rohogni rajta, akkor is amikor mondom hogy oke most ne viccelodjunk. Egy dolog hogy en is szoktam rohogni magamon es nem veszem magam komolyan, de azt erzem o kicsit atment a gunyuzes iranyaba ami nekem nagyon rosszul esik... 22L

2021. szept. 28. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj vele.
2021. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem látja a határokat ezért mond el neki ha zavar valami. Ha szépen nem érti akkor komolyabban.
2021. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Én megszakítanám vele a kapcsolatot ha nem bírja felfogni hogy ez nekem rosszul esik..
2021. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
nem mondjátok? ezekre a kérdező nem is gondolt ..
2021. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint nem gondolt rá, 4-es. Ezt kell csinálni. Fel nem fogom, hogy mi mást lehetne. Nem is értem, hogy hogy jut eszébe valakinek ilyenről kérdést feltenni itt, amikor ez annyira alapvető emberi dolog, hogy BESZÉLEK a másikkal, ha valami zavar vele kapcsolatban. Főleg, ha az egy haverom. Akkor pláne. De ha ez a kérdezőnek valahogy nem alap, akkor itt most megtanulhatta, hogy így kell ezeket kezelni. Emberek vagyunk, beszélünk egymással.
2021. szept. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem érdemes ide kérdést kiírni. jönnek a semmitmondó válaszok. HA NEM tudsz érdemben reagálni akkor ne
2021. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

5-ös: ezt már megtette a kérdező.

"elkezd rohogni rajta, akkor is amikor mondom hogy oke most ne viccelodjunk"

Ha ebből nem ért, akkor szerinted miből fog?

Kérdező! Próbálj meg nem akkor szólni neki amikor éppen gúnyolódik, hanem attól függetlenül.

2021. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, mire jutottál?
2021. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!