Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közlöd egy közeli...

Hogyan közlöd egy közeli baráttal, hogy a gyerekei inkább ne jöjjenek egy születésnapi bulira?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó. A hétvégén lesz a születésnapja, és ilyenkor a barátnőivel (plusz velem) mindig tart egy kis bulit. Igazából bulinak sem lehetne nevezni, csak beülünk egy kávéházba iszogatni, vacsorázni, 5-6 fő.


Az egyik barátnője délelőtt megkérdezte, hogy jöhetne-e az egyik fia (23 éves). Nagyon régóta ismerjük őket, nagyon jóban vagyunk, anyukám meg túl kedves, és azt mondta, hogy persze, annak ellenére, hogy ezt ő inkább egy csajos estének szánta a barátnőivel. Aztán később megkérdezte, hogy jöhete-e egy másik fia is (24). Még nem válaszolt neki, és igazából nem tudja, hogy mit mondjon, és én sem, úgy, hogy ne legyen belőle sértődés.


Ha a barátnő helyében lennénk, én megérteném, ha valaki nemet mondana. Őszintén, eszembe sem jutna mást elvinni egy születésnapra, amire őt nem hívták. De anyukám ismeri a barátnőjét, és tudja, hogy megsértődne, ha nemet mondana, ő meg nem szereti, ha haragszanak rá.


Igazából csak arra lennék kíváncsi, ti hogyan mondanátok meg neki, hogy bocs, inkább ne jöjjön egyik sem? Én mondtam neki, hogy mondja azt, ő ezt egy csajos estének szánta, és majd amikor legközelebb találkoznak, akkor jöhetnek ők is, de inkább most nem, viszont ő még most sem tudja, mit írjon neki vissza.


2021. okt. 3. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt buli lesz.
2021. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
23,24 évesen nem gyerekek már. Meg kell mondani, hogy ez csajbuli és egyedül jöjjön, aztán kész
2021. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem értem, hogy a 23-24 évesek miért akarnának menni a nyanyákkal (bocs) kávézgatni. Ennyi idősen a többségnek inkább gáz a saját anyjával programot csinálni, nemhogy az anya barátnőivel...
2021. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Itt már nincs miről beszélni. Ha az egyik gyerekbe beleegyezett, mi ok lenne a másikra nemet mondani? Visszamondani meg pofátlanság.

De ha anyukád bulija, miért akarod te eldönteni, hogy kit hívhat meg??

Ne menj te, ha nem tetszik.

2021. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
legközelebb nem hívnám ezt a barátnőt, aki a felnőtt gyerekeit húzza maga után láncon. A fiúk biztos azt hiszik, valami buli lesz, piákkal.
2021. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem téged akarnak összeboronálni valamelyik fiúval.
2021. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom kerítőnőt játszanak és éppen neked szánja valamelyiket:D

Vagy túritek, ha már rábólintott, vagy megmondjátok, hogy sorra, de csajbuli.

2021. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!