Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki elsősorban baráti körönként foglalkozik a barátaival, de én nem tartozok egyikbe se?

Figyelt kérdés

Kedvel engem meg jól megvagyunk, viszont több helyről vannak neki barátai (suli, hobbi, egyéb érdeklődési körök stb.), vannak emberek, ahol átfedések is vannak, viszont én nem tartozok bele egyikbe se, én csak úgy vagyok neki, és egyre jobban érződik az, hogy ő egyénként nem igazán foglalkozik a barátaival úgy, ahogy kellene.

Mondhatnék egy példát, személyesen nem szivesen ápol kapcsolatot senkivel, ellenben nyilván ha az egyik barátikörből elhívják, akkor úgy elmegy, tehát mi például nagyon ritkán találkozunk. Egyszerűen úgy tesz, mint aki nem igényelné.


Hagyjam inkább magára és keressek másokat vagy lehet erre valami megoldás?


2021. okt. 8. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!