Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek inni vele így?

Elmenjek inni vele így?

Figyelt kérdés
Van egy làny, elhivott egy italra.Ő az a bulizós berúgós típus, èn meg nem. Kocsival is mennèk.Nem gàz ha nem iszok? Ràadàsul egy ismerősöm azt mondta, hogy meleg vagyok.... Ami nekem poènos, csak azt nem tudja, hogy hűsèges hàzastàrs vagyok...
2021. okt. 15. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
(màr mint a làny nem tudja hogy van felesègem)
2021. okt. 15. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Zavaros. Menjetek el kávéra.
2021. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleséged mit tanácsol? Ő is azt mondja, hogy menj el inni a lánnyal?
2021. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem az jön le, hogy el akarnál menni. Akkor miért erőltetnéd? Udvariasan mondd meg, hogy ez az iszogatás egyszerűen nem a te világod és azt sem érzed helyesnek, hogy egy szinte idegen, nem régi jó barát nővel elmész kettesben piálni, a feleséged meg vár otthon.
2021. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fuvaros vagy öcskös
2021. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2# Mèg az is lehet, nem rajtam függ.

3# Most èrtem haza, de mèg alszik. Ez nàllunk nincs engedèlyhez kötve, hagyunk teret egymàsnak.Nem úgy van, hogy megkèrdezem ès ha azt mondja a màsik hogy nem akkor nem. Egy kivètel van, ha van fontosabb dolog. Pl csalàdi megjelenès, elfelejtett közös program (ez nagyon ritka) bevàsàrlàs, vagy valamibe kell segítsèg. Ha ez nincs akkor ha akarok elmegyek ha ő akar elmegy. Annyi hogy amikor haza èrek egy sms t írok hogy haza èrtem.( Anno volt egy balesetem, amibe majdnem meghaltam, ès hogy ne agódjunk a màsik.)

4:Inkàbb csak akedv a kèrdès. Talàn egy picit nyűgnem èrzem. Kikapcsolódàsnak jó lenne, de ha nem megyek el, akkor egy jó pizza, film program otthon. Pàrom ma sajna èjszakàs úgyhogy sajna nem fog otthon vàrni.Reggel elmegyek èrt, hogy ne keljen sètàlnia (ez is egy ok amièrt nem iszok)

2021. okt. 15. 16:35
 7/9 A kérdező kommentje:
5: Nem fogom elvinni se őhozzà, se èn hozzàm, nem ül be a kocsiba, úgyhogy fuvaros nem vagyok bàtya, az is biztos
2021. okt. 15. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

“Talàn egy picit nyűgnem èrzem. Kikapcsolódàsnak jó lenne”

Nem veszekedni akarok, de ez a kettő nekem üti egymást. Ha valami kikapcsol, elmegyek rá szívesen, de akkor fel sem merül bennem, hogy nyűg lenne. Ha felmerül, nem veszek benne részt, ha nem muszáj.

Egyébként nem tudom, te hogy vagy bele, de szerintem sok esetben hót kínos egy tök részeg, kapatos emberrel full józanként együtt lenni, beszélgetni.

2021. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hàt igen, jó fej, meg minden, el lehet vele bohóckodni... csak sok melo, hàzastàrsi feladatok, fàradsàg.... ezek miatt lenne nyűg...
2021. okt. 15. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!