Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szurjatok,ki,hogy akivel...

Hogy szurjatok,ki,hogy akivel ismerkedtek (baratsag) ,nem szektas?

Figyelt kérdés
Milyen jelei stb vannak,ha vki egy szekta tagja? (Ha nem mondja,h jar templomba stb.) Minden valaszt otletet szivesen fogadok.

2021. okt. 20. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Az első vallásos megnyilvánulásával húzom ki az életemből. Semmilyen vallásos sz*rt nem tűrök meg a barátaim közt. Otthon a négy fal közt csinálja, nem érdekel, de előbb-utóbb egy barátságban kibukik az ilyen gyenge képességű ember. Meghát ennek más jelei is vannak. Túlzott szentimentális gondolkodás, másokba kapaszkodás...
2021. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Rákérdezek olvas e Bibliát.
2021. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Már zavaróan nyájasak, aztán előkerül a közösség, mint téma, hogy ott milyen jó.

Amúgy sokról nem is lehet megmondani, középsulis osztálytársról szalagavató előtt derült ki, hogy hitgyülis, mert egy Jacko ihlette zombis osztálytáncot terveztünk és ez neki meg a szüleinek már nem fért bele. Mivel más ötlete nem volt, meg amúgy se akart táncolni, így ő ebből kimaradt.

2021. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Metionin ***** válasza:
100%
Az ilyen előbb-utóbb elkezd téríteni. Inkább előbb. Na akkor kell szépen kirakni az életedből. Ha nem térít, békén hagy a vallásos dolgaival, akkor tőlem a szent szivárványt fingó unikornis szektájába is járhat, nem izgat.
2021. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyiltan rakerdezek. A gyülis kijelentés utan off.
2021. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én spirituálisnak tartom magam, de a nem hívőket is kioffolom néha mert sokkal radikálisabban zavarnak a nem bizonyított dolgok, engem kő ateistának vagy sátánistának néznek, szóval nem tudhatod igazán sehonnan, van pap ismerősöm akiről civilbe meg se mondanád.
2021. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

En mindenkit felpontoztam. Nagyon tetszettek a valaszok.


Az ilyen szektasok szoktak lehuzni az embereket gusztustalan modon.

2021. okt. 20. 16:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt nem a szektások húzzák le az embert, hanem a szektavezetők, másrészt meg közel se minden embert, csak azt a pár balekot, aki hagyja. Aki egyszerű tagként elhív magával, az általában komolyan elhiszi, hogy most jót készül tenni veled.
2021. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak eljatssza,hogy milyen rendesek. De amikor bajban volt egy baratom,nem segitett rajta semmivel…

Ennyit az oszinte segito szandekrol :D



Elbol elutasitja mindenki a csaladbol az ilyet meg a barataim is.

2021. okt. 21. 17:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy rendesek, hanem hogy elhiszik, hogy a beszervezéssel jót tesznek neked. Ettől még nem kell rendesnek lennie.

Hidd el, hogy a szekta, mlm, bármi ilyesmivel kizárólag az elit jár jól, a tagság, vagyis a 98 százalék nem. Nekik semmi egyéb hasznuk nincs ebből, mint hogy elhiszik, hogy innen közvetlen a mennyországba jutnak (szekta) vagy hogy egyszer majd valamikor ők is gazdagok lesznek (mlm).

De nyilván nem kell elmenni rá. De egyszer érdemes, már csak azért is, hogy kipipáld, ilyen helyen is voltál. Én egyszer mentem Foreveres rendezvényre, azóta is bármikor bedobhatom ezt a sztorit, annyira vicces volt.

2021. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!