Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnétek egy lábkényeztetó...

Szeretnétek egy lábkényeztetó barátot?

Figyelt kérdés

Lányok! Elfogadnátok, ha egy pasi barátotok a lábatokat ápolja, kényezteti, masszírozza, kifesti a lábkörmöket stb?

Tegyük fel, hogy tudtotokra adná, semmi többet nem fog kezdeményezni, ha ti nem egyértelműen jelzitek, hogy akarjátok. Összebarátkoznátok egy ilyen férfival? Utána bármikor ha hívjátok, jönne. :)



2021. okt. 20. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Kezd elegem lenni abból, ahogyan depiktálják itt a lábfétiseseket. Úgy jön le mintha kimondottan emiatt kezdenél el "barátkozni" a lányokkal. Arról nem is beszélve, hogy ha te ezt az elején így leszögezed, hogy milyen "jótettekkel" akarod a fétisedet kiélvezni, az nem kicsit undorító. Ezeket úgy mondom, hogy én is lábfétises vagyok btw. Már lassan nem merem még ismerősöknek sem elmondani mert egyből azt hiszik, hogy mindenki olyan mint a kérdező...
2021. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11.: miért, milyen "a kérdező"??
2021. okt. 20. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok olyan helyzetben. De ha lennék, elfogadnék egy ilyen barátot.


Sokat dolgozom. Sokszor fáj a talpam és bőrkeményedésre is hajlamos vagyok. Olyan jó lenne ha lenne valaki aki néha minden viszonzás nélkül megmasszírozná. Azért mert akarja, nem azért, hogy 20 mp után rámmászhasson.

2021. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13.-as: Akkor írj privit :)
2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!