Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a barátságról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed erről a barátságról?

2017-ben ismerkedtem meg középsuliban egy lánnyal, barátok lettünk, én fiú vagyok(ma már fiatal férfi) 2017-ben voltam 17 éves ő 15 éves volt. Sose volt köztünk csók, olyanok voltunk akár a bátyó és hugi:) 4 éve vagyunk haverok, ő 2019-ben kiszállt a suliból mert terhes lett 3 éves lesz a kisfia 2022-ben.... most én 21 vagyok ö 19... mindent megbeszéltünk régen. Ha vettem neki valamit megköszönte else akarta fogadni..... azoban mióta dolgozom 2 éve furcsa lett... azaz 2019 óta. Meghivtam ebben az evben pizzazni meg kajalni vagy 15x... tavaly 10x de ö sose hiv meg mindig en fizetek ja es sose köszöni meg a meghivast es ki eroszakolja a csokit is bezzeg annyit nemmond hogy kösz. Milett vele? Furcsa nagyon... megse köszön semmit....


2021. okt. 21. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem hív vissza.

Leányanya, van elég gondja pl. azzal, hogy eltartsa magát és a gyerekét.

Mivel állandóan meghívod ezt ki is használja.

Elég önző amire ratesz, hogy fiatalon tette tönkre az életét.


Az anyagiaktól eltekintve nem igazán tudom lelki síkon mennyire vagytok egyébként egy hullámhosszon,mert arról nem beszéltél.

2021. okt. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# de ez lehúzás nem?
2021. okt. 21. 06:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznal mert hagyod magad. Próbáld ki, hogy nem hívod meg. Nem veszel csokit sem. Vajon akkor is marad a barátság?
2021. okt. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő megváltozott, van ilyen.

Lehet nem "direkt, szántszándékkal" teszi, hanem van elég gondja-baja, mondjuk azt hogy miért felejti el még megköszönni is, nem tudom.

2021. okt. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom nem tőled terhes? Mert úgy oka lenne rá, de ha nem akkor meg kicsit visszaél a lehetőséggel. Elég nehéz ilyen fiatalon anyának lenni, de azt se tartom helyesnek, hogy az egyik régi legjobb barátját így kihasználja.
2021. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sose volt köztünk intim kapcsolat még csók sem.! Ha nem viszem azt írja messengeren: na hagyjá, na csá, ne írj, viszlát"
2021. okt. 21. 06:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, szükséged van neked erre? Ez nem barátság! Csak kihasznál.
2021. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem viszem azt írja messengeren: na hagyjá, na csá, ne írj, viszlát" - ???

Azok alapján, amiket írsz, ez nem barátság. Az kölcsönös tiszteleten, szereteten, megértésen és a másikhoz való önzetlen kötődésen alapul - ezek hiányára még a sanyarú sors sem mentség. Ezek után, gondold át még egyszer, hogy a köztetek lévő kapcsolatot minek hívod!

2021. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem akarod ne hívd meg. Miért csinálsz olyanokat amit nem szeretnél és utána a másikat fikázod, hogy neki hogy kellene viselkedni. Arra figyelj te úgy viselkedj, hogy az világos legyen.
2021. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A #6-os komment kulcsfontosságú:

nem arról van szó, hogy annyi minden zajlik körülötte, hogy azt sem veszi észre, hogy nem köszönte meg, hanem ő tisztában van azzal, hogy kihasznál téged, és egy bizonyos pontig szinte akár érzelmi zsarolást is bevet.

Tényleg az lenne a legjobb, ha elengednéd őt. Ez messze nem barátság, (és bár nem akarok rosszindulatúnak és előítéletesnek tűnni, de) örüljük neki, hogy "csak" kajára meghívások és csokik formájában történt a kihasználás.

2021. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!