Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptossam le úgy, hogy...

Hogy koptossam le úgy, hogy mégse legyek bunkón?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám az egyik szaktársam rám nyomult. Én nem szeretnék tőle semmi ilyesmit, de nem tudok lekoptatni, de az eddigi barátságunkat pedig valahogy megakarom tartani. Nem akarok további időben kényelmetetlen helyzetet, így nen tudom, hogy koptossam lekedvesen. Ha van valakinek ötlete, akkor légyszíves segítsen.

2021. okt. 22. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel kétszer is leírtad koptossam olyan szó nincs: koptassam van.

Amúgy én először finoman, de egyértelműen a tudára adnám. Ha nem ért a szóból, akkor meg brutális, nyers durvasággal. Ha abból se ért, akkor meg hatóságot is bevonnám, pár óra egy hideg zárkában, bilincsben rohadtul le tud hűteni bárkit.

2021. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy helytelenül írtam le
2021. okt. 22. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelek. Semmi gond. Értettem így is. 1. válaszadó voltam.
2021. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd hogy: ,,Bocsi nem jössz be, de lehetünk barátok, és bocsi a friend zone miatt."
2021. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sajnálom Zolika, nem jössz be, maradjunk inkább barátok. Erről nem te tehetsz. "

Nem kell utalgatni meg "frendzónozni", csak egyenesen, őszintén, érthetően. Ebben nincs semmi sértő :)

2021. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén ne erőltesd ezt a barát dolgot. Te lennél a barátja olyannak, akitől többet akarsz, de kikosaraz...?

Legyél nagylány/nagyfiú és közöld a másikkal, hogy nem érdekel és pont. Nem lesztek barátok utána, engedd el a kérdést.

2021. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátság már nem lesz köztetek sehogy sem, úgyhogy egyenesen mondd meg neki, hogy nem jön be neked.
2021. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, miket mond. Akkor tudnék válaszolni, ha tudnám.
2021. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!