Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első tali a netes barátoddal...

Első tali a netes barátoddal hogy történt?

Figyelt kérdés

"Hol" akadtatok össze, mennyi idő után történt a személyes tali, mit csináltatok, mi lett belőle és meddig tartottátok a kapcsolatot és milyen gyakran beszéltetek?

Hány évesek voltatok?


2021. okt. 31. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Itt ismerkedtünk össze a gyakorin közös élethelyzet alapján kezdtünk levelezni, majd átmentünk messengerre. 2 évig folyamatosan napi szinten írtunk egymásnak, mielőtt személyesen is találkoztunk. Kb. 200 km táv van köztünk. Amikor találkoztunk, hétvégére esett. A párommal ketten mentünk, négyesben találkoztunk, ott volt az ő párja is. Programokat csináltunk és olyan jól éreztük magunkat, hogy megkértek, aludjunk náluk a vendégszobában. Azóta is összejárunk, beszélgetünk, közeli barátok lettünk. 32 és 36 évesek vagyunk.
2021. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
4-5 év után egy koncerten, 13 évesek voltunk mindketten. Pár hónap múlva lejött hozzánk azt hiszem 5 napra. Még tartottuk utána a kapcsolatot 1 évig. Napi szinten beszéltünk.
2021. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ja, hogy a "hol" a felületet jelenti. Kicsik voltunk ugye, egy Minecraft szerveren beszéltünk először, aztán mentünk Skypera, majd Discordra. #2 voltam

Ahogy elkezdtük a gimit, megszűnt a kapcsolattartás, mindketten nagyon megváltoztunk az az igazság.

2021. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy haverom, most nyáron találkoztunk egy rendezvényen, amúgy meg vagy 5-6 éve ismerjük egymást.
2021. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Netes játékon ismertem meg, én akkor voltam 14 ő 16. Napi szinten beszéltünk, 6 évig csak messengeren, aztán ugyanarra az egyetemre mentem amelyikre ő (nem a barátságunk miatt, hanem a képzés miatt), csak más szakra. Aztán még a kolifelvételi is úgy alakult, hogy abba a koliba kerültem, ahol ő volt 2 évig és abban az évben költözött ki albérletbe mikor én bekerültem, így nyilván hivatalos volt az évnyitó bulira is ahogy én is, ott találkoztunk először 6 év után.
2021. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

2010-ben kezdtünk el néha beszélgetni, de 2011 őszén szorosabbá vált a barátságunk. Akkor már napi szinten nyomtuk, szinte egész nap játszottunk.


2012 augusztusában találkoztunk Hévízen. Engem uncsimék kísértek, mert csak 16 voltam. Unokatestvéremék 12 évvel idősebbek nálam, a netes barátnőm és a párja pedig 5 évvel.


Utána találkoztunk még párszor MondoConon, PlayIT-en, volt, hogy hozzájuk is lementem. Kb. 2017 végéig tartottuk a kapcsolatot, utána elkoptak a témák. (400 km a távolság)

2021. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!