Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztünk az egyik legjobb...

Összevesztünk az egyik legjobb barátommal,tudnátok tanácsot adni? A többi lent..

Figyelt kérdés
Egy lány barátommal összevesztünk. (fiú vagyok) hónapok óta már nem volt igazi a barátság köztünk sok veszekedés volt stb én többet hibáztam mint ő. Egyre lejjebb kerültünk az idő elteltével mostanára odáig jutottunk, hogy kijelentette, hogy nem akar velem kommunikálni és ismerősök közül nem törölt bár instán kikövetett, azért, hogy ne lássa a storyjaim..viszont én mindig úgy tekintettem rá mint húgomra és nagyon rossz ez az egész helyzet szerintetek mit kéne tennem? Azoktól kérdezem akik voltak már hasonló szituban és mit tettek illetve mi lett belőle később?
2021. nov. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy kis időt neki, és te is tett helyre magadban a dolgokat. Aztán keresheted majd később (névnap, szülinap, karácsony... amelyiket alkalmasnak érzed a békülésre).
2021. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavakat! Jól esnek most ezek, hogy talán lesz még esélyem, mert most le vagyok törve mint a bili füle.
2021. nov. 4. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan barátom, aki olyan, mintha a húgom lenne. Vele sosem veszekedtem, mindig mindent megbeszéltünk, vita nélkül.


Egyébként alap dolog, hogy nővel nem veszekszünk. Pont most vitatkoztam egyik leány barátommal. Én sorolom a tényeket és hivatalos adatokat, ő meg sír, hogy de így meg úgy. Mondom noone cares, itt vannak a hivatalos TÉNYEK, ADATOK, ezek mutatják a valóságot. De nem. Maradt topa. Mondom ok.


Egyébként meg akivel ennyit veszekszel, azt engedd el. Felesleges ragaszkodni hozzá, nem fog működni. Voltak ilyen barátaim, egyszerűen nem fértünk meg egymás mellett. Nálatok is ez van. Engedd el, keress mást.

2021. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!