Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon mi történhetett? Mit...

Vajon mi történhetett? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gimnázium 9.-osztályában ismertük meg egymást, majd a legjobb barátok lettünk akkor.

Én sulit váltottam, Ő maradt a régi suliban, de a kapcsolatot igyekeztünk tartani.

Mára sajnos ez megváltozott. Próbáltam találkozni vele, s mivel a hobbink is egy volt, igyekeztem olyan tematikájú programokat csinálni, amelyre a nyár folyamán egyszer sem jött el. Próbáltam hívni is, de a telefonszáma már megváltozott. Sajnos érthetetlenül állok ezek előtt, egyszerűen nem tudom mi rosszat, vagy egyálán mit rontottam el?


Volt már valaki hasonló helyzetben? Örömmel fogadnám tanácsotokat, segítségeteket!


19/F



2021. nov. 6. 19:38
 1/6 anonim válasza:
77%

Azt csak ő tudhatja, hogy mi a baja. Ma már olyan sokféleképpen el lehet érni bárkit, szerintem kerek perec kérdezz rá írásban.

Egy igaz jó barátság nagy távolság és hosszú évek múlva sem jár elidegenedéssel, légy közvetlen.

2021. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos azt kihagytam a kérdésből". Írtam neki, látja is, de egy okét, semmi sem küld vissza...
2021. nov. 6. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Van hogy az emberek változnak és erről a másikat "elfelejtik értesíteni", sokminden lehet, nincs esetleg új társasága?
2021. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Gyakorlatilag semmit sem tudok róla...

2021. nov. 6. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy áltis osztálytársamnál volt az,hogy nagyon jó barátnők lettünk. Itt laktak 5 percre sokat aludtunk egymásnál,pont a húgaink is egy idősek voltak. 4-en sokat járkáltunk mindenfelé. Aztán 8.ban is teljesen jól elvoltunk.Mondtuk majd meg marad a barátság. Én Fótra mentem gimibe,ő meg vhová Pestre. Pár hónapig a Héven együtt mentünk Mogyoródig. Sokat beszélgettünk minden rendben. Jajj akkor még MSN volt :D azon beszélgettünk. Egyszer csak nem jött reggel a Hév megbe,Msn-n nem válaszolt. Majd a városba össze futottam az anyukájával és kérdeztem mi van X-el? mondja jól van,minden rendben van. Mondtam nem ír vissza és csak furcsáltam,hogy minden reggel együtt utaztunk és már nem, még nem is ír. De legalább tudtam jól van. Mondta anyukája majd szól neki,hogy írjon.


Annyit írt,minden rendben van jól vagyok. Próbáltam vele beszélni de semmi.


Nem értettem..


Aztán teltek a hónapok. Én vártam elől. Aztán megláttam,mondom sziaaa, hogy vagy mi van veled? elvoltál tűnve. Mondta hogy csak variáltak az órarendjén. Majd fogta magát és mondta ő hátulra száll. Párszor még találkoztam vele.


Aztán megint eltűnt. Aztán már csak ha láttuk egymást köszönt. Aztán már azt sem.


Nem tudom mi változott meg egyik pillanatról a másikra.


Gondoltam ha látom megkérdezem,de azóta sem láttam. Facen próbáltam megkeresni nem találtam.


Nem tudom ilyenkor mi történik az adott emberrel.


Nálunk tényleg egyik pillanatról a másikra történt előtte 4 évig barátságban voltunk, tanszüneteket meg a hétvégeket sokszor együtt töltöttük. Tehát nem a tipik suli barátság volt,hogy csak ott vagyunk jóban.


Bocsi,ha hosszúra sikerült.


Nem tudom nálatok is mi történhetett.


Kíváncsi lennék a miértekre.

Most már 29 éves vagyok szóval tényleg bazi rég volt már ez :D

De minden esetre szivesen találkoznék vele és megkérdezném miért csinálta ezt. Mikor egy hétfői nap még minden megszokott és happy,majd keddtől már semmi.

2021. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg akar szabadulni tőled a lány csak jellemtelenül csinálja.
2021. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!