Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálhat a "legjobb" Barátom?

Utálhat a "legjobb" Barátom?

Figyelt kérdés

Sajnos kezdem észrevenni azt, hogy az egyik 'legjobb' barátom utál.. Az okok a következők:

1. Amikor én szeretnék találkozni vele, nem engedik neki a szülei (vagyis ezt mondja) hogy eljöjjön velem/velünk. De amikor mások hívják el valahova, oda elengedik.

2. Az iskolában másoknál több időt tölt el, mint nálam.

3. A többi barátommat, mindet utálja..

4. Csak akkor keres, ha kell neki valami.

5. A Messengeren és minden Social Media-n csak én írok rá, ő sosem ír rám.

6. (természetesen) szebb vagyok nála. De ő másokban jobb. Én a tanulásban és az öltözködésben (kedvességben, bölcsességben), ő pedig a fekvőtámaszban és más testi fittséggel kapcsolatban. És ez szerintem zavarja.

7. Volt olyan is, hogy pl kérdeztem valamit tőle, hogy pl: 'bejössz?' és erre a válasza teljesen nyers volt. Nem. Persze ez nem baj, de én sosem nyilvánulok meg felé..

8. És olyan is volt már, hogy több órán keresztül nem köszöntünk egymásnak.

Ezek a dolgok nagyon fájnak. Nagyon sokszor összevesztünk és ki is békültünk. És ma is történt egy negatívum.. szomorúságomban írtam meg ezt...


2021. nov. 10. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Utál..
Szerintem túl felfújod a dolgot..
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Milyen magasak vagytok? És kb hány kg?
2021. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a családi kapcsolataival van gond. Családsegítő szolgálat igénybevételét ajánlhatod neki.


Hány évesek vagytok és milyen neműek?

2021. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az 1. személy válaszára:

Én 182cm, Ő pedig 174-8 cm.. És én 78 kg, ő pedig 65 körül.

2021. nov. 10. 17:56
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2. személy válaszára:

13 évesek vagyunk, fiúk.

2021. nov. 10. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!